Гарячі номера телефонів

На сесії сільської ради Червонослобідської громади депутати відмовилися виділити дві ділянки поблизу Дніпра для будівництва «рекреаційних об’єктів».

Без імені  


Відповідний відеозапис оприлюднила староста с. Вергуни Наталя Шевченко.

Проєкти рішень про дозвіл на розроблення технічної документації і землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок у Червоній Слободі площею 1,5 га і 0,7 га для будівництва об’єктів рекреаційного призначення на сесію виніс сільський голова Олександр Литвиненко. Натомість, частина депутатів побоюється, що в разі надання такого дозволу на цих ділянках можуть бути побудовані приватні об’єкти, а це ускладнить вихід жителів села до Дніпра.

Також депутати відмовили сільському голові в об’єднанні двох старостинських округів – Вергунівського і Нечаївського – в один, Вергунівський, що, на думку сільського голови могло б оптимізувати роботу адміністрації громади. На думку опонентів цього рішення, в результаті об’єднання округів обидва старости мали б піти у відставку, а на їх місце було б призначено виконувача обов’язків старости – аж до виборів, які не можуть відбутися до завершення війни. На переконання депутатів, це могло б ударити по інтересах жителів Вергунів і Нечаївки.

291324772_998414680857992_6859176650211768984_n

реклама

Коментарі  

 
+7 #1 Сидоров. 01.07.2022 19:53
Крутиться , вертеться .... наче нема війни і кожен рве собі та під себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100