У Черкаській області від ракетних обстрілів за час повномасштабної війни постраждали понад 100 об’єктів. Вони розташовані в Уманському, Золотоніському й Черкаському районах.

На цьому наголосив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Вичерпно

Уманщина постраждала найбільше – близько 88 об’єктів було уражено внаслідок детонації боєприпасів від попадання у військовий об’єкт ракети.

Пошкоджень різного ступеня зазнали також об’єкти цивільної інфраструктури – школи, садочки, різні комунальні заклади та сільськогосподарські підприємства.

– Сподіваюся, що завдяки тій програмі, яка започаткована нашим Урядом, найближчим часом ми ці всі об’єкти будемо відновлювати. По кожному з них складений відповідний формуляр. І ми чітко знаємо, що це – чи це автомобілі, чи приватні будинки чи вікна в одній з наших лікарень, – прокоментував Ігор Табурець.

Раніше директор Управління освіти та науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський вже повідомляв, що найбільше від ракетного обстрілу по Уманщині постраждав Паланський ліцей. Загалом же руйнувань в регіоні зазнали 11 закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Зокрема, мова йде про 5 шкіл і 6 дитячих садочків.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100