Гарячі номера телефонів

Сьогодні священики Сміли спільно молилися за Україну у капличці, що знаходиться у центрі міста. Були піднесені молитви за нашу незалежну державу, за її мужніх воїнів, за Перемогу України у війні проти кривавої російської агресії, за єднання Українського Православ’я, освяченого в купелі рівноапостольного князя Володимира понад тисячу років тому.

Настоятель парафії Різдва святого пророка й хрестителя Господнього Івана Предтечі, військовий капелан Михайло Шевчук, котрий очолив молебень, привітав присутніх собратів і городян із сьогоднішнім видатним святом, яке відзначається уперше в умовах жорстокої війни, коли Україна виборює своє право на власну історію та на всі її здобутки, у тому числі право на церковне життя, незалежне від московії.

296010834_1200576580743698_52766679081521136_n

Нагадаємо, що Сміла стала першим українським містом, де всі парафії, які до початку війни були підпорядковані московському патріархату — а їх налічувалось аж чотири, — рішуче розірвали зв’язки з цією злочинною псведохристиянською структурою і з’єдналися з Православною Церквою України на чолі з митрополитом Епіфанієм.

Олександр Слєпцовський

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100