реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси

В черкаських магазинах мережі АТБ з’явилися подібні візочки зі збором продуктів для територіальної оборони.

118 окрема бригада територіальної оборони Черкащини не має до цього ніякого відношення. Командуванню бригади не відомі особи, які організовують подібні збори продуктів.

Ми співпрацюємо з офіційними волонтерськими організаціями, які допомагають в постачанні засобів, що потребує бригада.

296370916_145518831457321_3879308911961487476_n

Дякуючи Міністерству оборони, та цим волонтерам, наші бійці забезпечені усім необхідним, для виконання головної задачі - захисту України.

Ми не просимо допомоги від містян. І закликаємо черкасців прискіпливо поставитися до тих людей, які просять допомоги прикриваючись ім'ям територіальної оборони.

Про це інформує 118 окрема бригада територіальної оборони

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Анна 04.08.2022 23:42
Тепер я розумію почуття вкладників МММ. Втратила роботу з початку вторгнення, проте мала заощадження, хотіла робити ремонт і ось, всі ці місяці жила на заощадження і все одно хотіла якось допомогти захисникам. Відносила тканини для сіток, їжу, речі для переселенців, а потім в магазинах стала купляти щось смачненьке для наших воїнів.В багатьох магазинах є торбинки: Моллі, Атб, Файно,Абсолют, Аврора да майже в усіх. Не дороге, так печиво, цукерки, консерви з печінки. І ось на 6 місяць війни дізнаюсь, що не зрозуміло кого пригощала. Я сама бачила чоловіків у формі, які все з торбинок забирали, у мене і сумніву не виникало. Але можливо, все ж не тільки тероборона а і інші військові є, може то вони брали.Якщо забирали військові, то я щаслива.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Ганна 02.08.2022 23:44
Не раз бачила як чоловіки у формі забирали, сама на останні кошти цукерки або печиво купляла. Як б там не було для військових не шкода, якщо насправді військовий. Вони нас захищають кожного дня 24/7 і це найменше, що ми можемо зробити. Не бачу нічого поганого в тому що військові можуть взяти собі, щось смачненьке .Проте якось неприємно якщо якісь крадії, які форму купили і ходять тепер. В кожному ж супермаркеті торбинки на ЗСУ та гуманітарну допомогу. З одного боку якось і ніяково просити документи, з іншого таке нахабство під час війни так забирати те що для військових, якщо до військових не відносяться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100