У Черкасах почала свою діяльність компанія з виробництва тимчасових захисних та пакувальних матеріалів ТОВ «РУЛОН.юей». У минулому році однодумці-підприємці з Києва та Черкас вирішили створити підприємство з виробництва полімерних та нетканих матеріалів. Головною ідеєю та той час був тимчасовий захист поверхонь під час проведення ремонтних та інших робіт: оскільки це дає змогу економити час, кошти, зменшити використання миючих засобів під час прибирання після ремонту...
Проте війна внесла свої корективи і зараз, в основному, самоклеючу плівку використовують для заклеювання вікон для стримування розлітання уламків скла при вибухах. Перевагою цього виробу є клей, котрий не залишається на поверхні після зняття (на відміну від скотчу).
У Черкасах компанія ще до війни зробила ремонт в приміщенні, а коли вже в Харкові велись активні бойові дії – вивозили додаткове обладнання, щоб не зупиняти свою діяльність та розширити асортимент.
Одним із основних продуктів виробництва є ламінована термоповсть, котрий виробляють з нетканих матеріалів та додатково ламінують плівкою. Його використовують для будівельних цілей: ним встеляють підлогу під час ремонтів та ін. Ламіноване захисне покриття може втримати пролиті рідини чи фарбу та не дає дряпати підлогові покриття, як паркет, мармур, плитка та ін.
Власник компанії сам раніше працював у будівельній сфері і в якийсь момент збагнув, що дані матеріали можуть зробити процес ремонту набагато простішим, як для замовників, так і для робітників. На сьогодні є схожі імпортні аналоги, але вони набагато дорожчі, і, зважаючи на війну, не завжди доступні.
- Самоклеюча плівка досить універсальна та використовується при ремонтних та будівельних роботах, на СТО, для пакування, але зараз нею клеять вікна. Тож намагаємося зробити плівку максимально прозорою, - каже рекламний директор Наталія Шостак. - І також ще хочемо робити чорну самоклеючу плівку – це дуже необхідно для прифронтових міст, де є світломаскувальний режим. Часто люди об’єднуються і купляють плівку цілими під’їздами, щоб мінімізувати витрати на доставку.
Сьогодні компанія подалась на державний виробничий грант, очікуємо рішення і тоді, отримавши частково допомогу від держави, викупить у свою власність ще одну лінію: для виробництва гранули – це дасть змогу зменшити залежність від постачальників.
В цілому в планах є поставити лінію з переробки відходів полімерних матеріалів, щоб робити ще і будівельну плівку.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису