Гарячі номера телефонів

У Черкасах розпочинають прийом документів на видачу продуктових наборів жителям міста з числа найбільш вразливих категорій. Таких людей у Черкасах проживає близько 10 тисяч.

298653305_429237325900770_3321439001740806874_n

«Сьогодні, в умовах війни, коли наше місто надає прихисток і допомогу вимушеним переселенцям, ми зобов’язані пам’ятати й про тих жителів Черкас, яким зараз найважче. Тож під час одного із засідань виконавчого комітету ухвалили рішення про разову допомогу у вигляді продуктових наборів для найбільш вразливих категорій населення», — зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Право на отримання продуктових наборів мають зареєстровані у місті Черкаси громадяни, які перебувають на обліку в департаменті соціальної політики Черкаської міської ради як отримувачі державної соціальної допомоги, та належать до таких категорій:
-багатодітні сім’ї;
-малозабезпечені сім’ї;
-одинокі матері;
-особи пенсійного віку, які не набули права на пенсію;
-особи, які не мають права на пенсію;
-особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю;
-сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у Черкаському міському центрі соціальних служб.

Звернутися за продуктовим набором може особа, на чиє ім’я призначено державну соціальну допомогу або особа, яка перебуває на обліку у Черкаському міському центрі соціальних служб (для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах).

Забезпечення продуктовими наборами здійснюється на отримувача та кожного з членів його сім’ї, на яких нараховується відповідна державна соціальна допомога.

Попередній запис громадян здійснюватиметься за номерами телефонів:

(095)200-16-45
(067)509-50-26
(093)296-54-58.
Під час написання заяви на отримання продуктового набору заявнику необхідно мати: оригінал та копію документу, що підтверджує його особу та підтверджує реєстрацію місця його проживання, оригінал та копію ідентифікаційного коду платника податків.

Звертаємо увагу громадян, які мають паспорт громадянина України, виготовлений у формі ID-картки, про необхідність під час написання заяви мати при собі оригінал та копію довідки про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру, видану територіальними органами та підрозділами Державної міграційної служби разом з ID-карткою, для підтвердження відомостей про місце проживання.

До складу продуктового набору увійде крупа, макарони, цукор, олія, консерва м`ясна, чай. За словами директора департаменту соціальної політики Євгенія Данченка, продукти почнуть видавати орієнтовно через тиждень.

Про це повідомляє сайт ЧМР.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100