6 вересня в Черкасах провели двадцять дев’яту сесію міської ради. На ній розглянули 26 питань та затвердженням порядку денного заслухали депутатські запити й звернення.
На початку засідання секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін поінформував колег про остаточне рішення стосовно угоди між комунальним підприємством «Черкасиводоканал» та ПрАТ «АЗОТ».
За його словами, виконавчий комітет вніс зміни до попереднього рішення та надає дозвіл на підписання договору лише за умови передбачення в ньому норм про незастосування будь-яких санкції до КП за перевищення допустимих концентрацій забруднюючих речовин.
Про будь-які штрафи мова може йти тільки після розроблення «Азотом» правил приймання стічних вод до очисних споруд системи централізованого водовідведення Черкас, які б враховували сучасні особливості водовідведення міста, та обов’язкового затвердження цих правил виконавчим комітетом.
Перший заступник міського голови Сергій Тищенко, який долучився до роботи сесії, наголосив, що виконавчий комітет відкритий до конструктивних пропозицій і спрямований на ухвалення максимально корисних для черкаської громади рішень.
– В умовах воєнного часу виконавчий комітет Черкаської міської ради працює в посиленому режимі. Ми працюємо єдиною командою, у нашій роботі відсутня політика, ми працюємо на результат і для нашої Перемоги, – говорить він.
Після обговорення цього питання частина міських обранців зачитала свої запити й звернення.
Депутатка Оксана Мелікова звернулася із проханням запровадити в місті правила користування електросамокатами.
Любов Майборода закликала колег дотримуватися затвердженого регламенту для ще більш злагодженої роботи в сесійній залі.
Під час сесії ухвалили рішення про передачу у власність міської територіальної громади вуличної мережі водовідведення, зовнішніх мереж теплопостачання та гарячого водопостачання.
Обговорили проблему боротьби із амброзією. За словами виконувача обов’язків директора департаменту житлово-комунального комплексу Сергія Отрешка, черкаські комунальники знищують цю алергенну рослину на тих територіях, які вони обслуговують. Натомість Правила благоустрою, які нині діють у Черкасах, передбачають, що громадяни, підприємства, установи та організації мають утримувати прилеглу до своїх об’єктів територію в належному стані. Для тих, хто не дотримується цих правил, передбачені штрафи за статтею 152 КУпАП. Для фізичних осіб – від 340 до 1360 гривень, для юридичних – від 850 до 1700 гривень.
Притягувати до відповідальності недобросовісних господарів і складати протоколи про адміністративні правопорушення мають фахівці управління інспектування.
Під час засідання 26 голосами «за» внесли зміни до рішення «Про встановлення мораторію на розміщення тимчасових споруд».
Як пояснив заступник директора департаменту архітектури та містобудування Віктор Панченко, ними дозволили продовжувати строк дії паспортів прив’язки тимчасових споруд, термін яких закінчився в період війни. Продовжуватимуть документи на період воєнного стану, але не довше, аніж один рік. На встановлення нових споруд і далі поширюватиметься заборона.
Про це йдеться на сайті Черкаської міськради.
реклама
Коментарі
БЕБ заявило про викриття групи компаній олігарха із санкційного списку РНБО, які торгують мінеральними добривами, в схемі з ухилення від сплати податків на 108 млн грн - за даними ЕП, йдеться про азотні добрива і групу Дмитра Фірташа
Про це повідомляється на сайті Бюро економічної безпеки
"Співробітники БЕБ викрили службових осіб групи компаній, які брали участь в схемі з ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах
БЕБ зазначає, що діяльність компаній пов’язують із відомим бізнесменом, який входить до переліку найбагатших українців. Минулого року він потрапив до санкційного списку РНБО.
За даними джерел ЕП, йдеться про групу компаній олігарха Дмитра Фірташа.
Стрічка RSS коментарів цього запису