реклама Делікат

 Наступного року на вулиці Хрещатик в Черкасах планують зробити красиві тротуари, лавочки та замінити старі дерева тими, які б «додавали вулиці стрункості». Про це повідомив журналістам учора на прес-конференції міський голова Сергій Одарич.


– Зараз робиться проект, ескізи. Хочемо зробити декоративну підсвітку та ремонт фасаду художньої школи, – сказав Сергій Одарич.

На сьогодні по Хрещатику вже вирубали 10 дерев.

– Вони росли безпосередньо біля проїжджої частини. Своєю кореневою системою дерева руйнували дорожнє покриття: піднімали бордюри і утворювали тріщини в асфальтному покритті. Вони становили загрозу учасниками дорожнього руху, – розповів про причини зрубування Сергій Одарич.

За його словами, за найближчі два роки там планують вирізати 90% дерев, зробити замощення тротуарів та висадити нові.

– Висадити їх так, щоб вони були в одній лінії, додавали стрункості вулиці, забезпечували нормальний затінок своїми кронами. Сьогодні, на жаль, ми маємо стихійну висадку різноманітних порід: верби, липи, акації, – пояснив пан Одарич.

реклама

Коментарі  

 
-1 #12 Гость 10.10.2012 15:49
Читаю и удивляюсь, когда вы поумнеете.
Сколько можно из вас лохов делать.???????????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Вася 10.10.2012 11:49
Цитую Ужасть:
Цитую Гость:
Он когда делом займется ........???
Когда прекратит разбазаривать бюджет.???

Я Вас понимаю "Гость" Вы во времена Олейника и Волошина...так "наполнили" городской бюджет, что черкащане без штанов ходили :lol: Приятно сейчас пройтись по бракованной плитке Олейника перед драмтеатром, присядешь бывало у разрушеного фонтана за администрацией или заброшенного парка 50-летия...и так хорошо.... :cry: Я уверен, что у вас и локоть в кровь покусанный... с такой злобой это не удивительно :lol: :lol:


Ужасть, не палися так сильно, ок? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Ужасть 10.10.2012 10:21
Цитую Гость:
Он когда делом займется ........???
Когда прекратит разбазаривать бюджет.???

Я Вас понимаю "Гость" Вы во времена Олейника и Волошина...так "наполнили" городской бюджет, что черкащане без штанов ходили :lol: Приятно сейчас пройтись по бракованной плитке Олейника перед драмтеатром, присядешь бывало у разрушеного фонтана за администрацией или заброшенного парка 50-летия...и так хорошо.... :cry: Я уверен, что у вас и локоть в кровь покусанный... с такой злобой это не удивительно :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Вася 10.10.2012 10:04
Цитую спец:
Сергій олегович молобець! Я за нього голосуватиму. Він єдиний щось робить для Черкас!

бот-бот-бот-бот-бот-бот, к нам спешат :lol: чип и дейл прямо :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Грин 10.10.2012 09:05
"На сьогодні на Хрещатику вже вирубали 10 дерев".Сергей Олегович! Почему вы все время нагло врете? Пройдитесь,посч итайте от ЗАГСа и хотя бы до ДОСААФа по обе стороны улицы (хотя Крещатик тянется значительно дальше,и там тоже ваши дровосеки как с цепи сорвались)Или вы все,что кроме денег, только до десяти считать умеете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 спец 10.10.2012 08:48
Сергій олегович молобець! Я за нього голосуватиму. Він єдиний щось робить для Черкас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Черкассы 10.10.2012 07:46
Так вот оно что!В том, что все мэрское время Одарыча были не дороги, а направление проезда,деревья виноваты!Только я вот не заметил разницы между качеством дорог там ,где ростут деревья и там где их нет. Да, Олегович, договорился ты уже практически до диагноза.А по поводу"линии" - посмотри, какие они у вас получаются на примере аллеи у Дома торговли.Хватит трындеть, все и так знают- ДОКу дерево надо, Паше Карасю печку топить, Вану в зоопарк на подстилку...Просто страшно подумать,каким ты оставишь город.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Krylohlop 10.10.2012 00:17
Для чого оці евфемізми? Краще скажіть прямо: зробимо вулицю Хрещатик геть лисою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Гость 09.10.2012 22:59
Он когда делом займется ........???
Когда прекратит разбазаривать бюджет.???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Комуніст 09.10.2012 21:29
Трохи жалко, що вулиця втратила назву Урицького. Все таки Мойсей Соломонович - наш земляк, видатна людина, яка народилася не де інде, а в нашому місті (14.01.1873р). Вдуматися - перший за всю історію Голова Петроградської ЧК!Скільки бандосів присадив, а в рідному місті - навіть вулицю перейменовано. Ну Хрещатик так Хрещатик. Зробили б його пішоходним, як вулицю Кобилянської в Чернівцях - розвантажили б бульвар Шевченка. Хай не весь, а хоча би в якихось певних межах - від ЗАГСу до медучилища.