Під час святкування Дня українського козацтва у Чигирині Генеральний старшина Міжнародної Асоціації «Козацтво» Анатолій Грива вручив голові Черкаської облдержадміністрації, Герою України Сергію Тулубу орден «Покрови Пресвятої Богородиці» – високу козацьку нагороду.

– Ми вручаємо Вам, Сергію Борисовичу, цей орден з надією, що Ви і надалі підтримуватимете козацтво, – сказав Анатолій Грива.

Натомість очільник області запевнив козаків, що і надалі докладатиме максимум зусиль для підтримки козацтва.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

реклама

Коментарі  

 
0 #23 Olga 25.10.2012 16:00
Люди! На цьому фото ніякого Гриви немає і ніякої нагороди він не вручав - це брехня! Я його в Києві бачила в усі ці дні підготовки до козацького свята. А якщо комусь треба байки розповідати і імя людини тріпати, то ясно, що це робиться з метою компрометації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Баба Параска 16.10.2012 13:01
Я не одягаючи свої окуляри, чому то прочитала, що губернатору Тулубу козак Грива вручив гарбуза...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Розумниця 15.10.2012 17:00
Цитую Реаліст:
Цитую Розумниця:
Не тільки змогли, але й сказали. Читайте більше. Чи вам просто зазздрісно, що немає за що орден вручити?

:D Тітко з ніком "Розумниця"! Варто було "вкурити" сарказм у словах Обідзінського, який поглумився над вашою "очєпяткою" про "віВслів". А якби вкурили - не зганьбилися б повторно, мадам.

А ви дивлюсь знавець тонкої іронії, правда що невихований знавець? Ну то не біда, підростете, навчитеся, порозумнішаєте. Вам же судячи зі сленгу не більше 16, тим паче, що я вам точно в тітки не гожуся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Реаліст 15.10.2012 16:36
Цитую Розумниця:
Не тільки змогли, але й сказали. Читайте більше. Чи вам просто зазздрісно, що немає за що орден вручити?

:D Тітко з ніком "Розумниця"! Варто було "вкурити" сарказм у словах Обідзінського, який поглумився над вашою "очєпяткою" про "віВслів". А якби вкурили - не зганьбилися б повторно, мадам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Правда 15.10.2012 16:15
Цитую Nazar Obidzinski:
Цитую Правда:
От читаю Ваші коментарі і диву даюся, ну що тут Вам уже не так? А потім пригадую віслів Тетчер: "навіть, якщо я йтиму хвилями Темзи, дехто скаже, що я роблю це, бо не вмію прлавати..." Хм... Все стає на свої місця.

Віслюки Тетчер такого сказати не могли.

А Ви особисто знайомі з самою Тетчер, чи тільки з її віслюками?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Розумниця 15.10.2012 16:03
Цитую Nazar Obidzinski:
Цитую Правда:
От читаю Ваші коментарі і диву даюся, ну що тут Вам уже не так? А потім пригадую віслів Тетчер: "навіть, якщо я йтиму хвилями Темзи, дехто скаже, що я роблю це, бо не вмію прлавати..." Хм... Все стає на свої місця.

Віслюки Тетчер такого сказати не могли.

Не тільки змогли, але й сказали. Читайте більше. Чи вам просто зазздрісно, що немає за що орден вручити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Nazar Obidzinski 15.10.2012 12:48
Цитую Правда:
От читаю Ваші коментарі і диву даюся, ну що тут Вам уже не так? А потім пригадую віслів Тетчер: "навіть, якщо я йтиму хвилями Темзи, дехто скаже, що я роблю це, бо не вмію прлавати..." Хм... Все стає на свої місця.

Віслюки Тетчер такого сказати не могли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 Комуніст 15.10.2012 11:58
..................... Ні, шановні дописувачі, ця інформація - не сама гірша. І в справжньому православному козацтві немає нічого поганого чи недостойного. Вчора з десяток поважного віку у вишиванках під одностроєм прийшли до памятника гетьману Хмельницькому. Почествували. вишикувавшись, поклали квіти. Пішли Плокрову святкувати. От воно! Без злості на всих "не таких, як я". Дуже цікаво. коли людина виказує власну думку. Хай і таку, з якою сам не згоден. Часто цікавими бувають ще не "закінчені" націоналісти. Треба шукати істину й вірний шлях через спілкування (дякуємо редакції "Прочерку"!), а не підгавкувати комусь з переляку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Правда 15.10.2012 09:58
От читаю Ваші коментарі і диву даюся, ну що тут Вам уже не так? А потім пригадую віслів Тетчер: "навіть, якщо я йтиму хвилями Темзи, дехто скаже, що я роблю це, бо не вмію прлавати..." Хм... Все стає на свої місця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Чигирин 15.10.2012 08:56
Якби Сірко чи Кривоніс дізналися,люди якої закваски отримуватимуть козацькі відзнаки,вмерли б ще раз.