«Тендерна палата, яка обікрала країну на десятки мільярдів – і дійсно народний артист, який надихав своєю творчістю кілька поколінь українців, десятки мільйонів людей. Як це може поєднуватися? Виявляється, може. На жаль, на моїй рідній Черкащині, у Шевченковому краї...» – пише у блозі на «Українській правді» лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Виступи Антона Яценка, кандидата від Партії Регіонів, своїми піснями у селах навколо Умані під час агітаційної кампанії супроводжує, ніколи б не подумав – народна артистка, золотий голос України Ніна Матвієнко. Сумно бачити отакі тендерно-народні симбіози... Ніна Матвієнко на сцені поряд із письменником Василем Шкляром, який виборює мандат на Львівщині – це б я зрозумів, але поряд із ПРовладною тушкою Яценком?!» – зазначає Анатолій Гриценко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 надія 05.11.2012 15:04
сором
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Саймон 16.10.2012 17:16
Цитую Іван:
Матвієнко здорово попсувала собі репутацію, підтримуючи Яценка.Тепер наврядчи зможе відмити її.

Где Матвиенко с ее залугами и холуи и типа такие опозиционэры. Что у нее за спиной и что у них за душой. Матвиенко ценят... и морально и финансово...а вот за выступление пана Гриценка даже копеки бы не дал. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Іван 16.10.2012 17:00
Матвієнко здорово попсувала собі репутацію, підтримуючи Яценка.Тепер наврядчи зможе відмити її.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Він шокований 15.10.2012 20:34
Лучше бы уважаемый Гриценко пригласил журналистов в родное Ватутино и показал что ими сделано за 5 лет пребывания у власти. Люди не то, что шокованы их говрильней они просто в ужасе. Почему он не пошел по мажоритарке на выборы в родном Ватутино и родной черкащине. Да пролетел бы как дырявое ведро, со свистом. А тут вин шокований :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Юрій Винничук 15.10.2012 12:27
Комуніст, що за фонтан підсвідомості? Вас аж занадто в коментарях. Простіше виражайте думки, й до вас потягнуться люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Комуніст 15.10.2012 11:22
Цитую Микола:
Цікаво, як же це Ніна Матвієнко зраджує Україну співачи українські пісні для українців? Який хохлізм. Якщо для нас, то це добро для України, якщо для опонентов - то це вже зло???
Миколо, не знаю, хто Ви, та Ваш коментар попри свою іронію дуже вдалий! По-російскі "В чужом глазу соломинку увидишь, в своём не видишь и бревна", хоча ні, - пану гриціану краще пасувало б, мабуть, "Що дозволено Юпітеру, то не дозволено бику". Він же з тих - з "Вкраїнського" Олімпу, це йому можна підспівувати бушам-бандерам всяким, а вона хто? Просто співачка і просто жінка, яку за її чудовий голос в СРСР любив і поважав багатонаціональ ний, але єдиний Великий Радянський Народ. Це вона - для сьогоднішніх панчиків ніщо, і без команди "Фас!" їй нічого і нізззя. А як же демократія :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Степаныч 15.10.2012 10:53
Чигирин, та Степанович не удивляется. Матерый мужик.
Просто уж от кого, а от Матвиенко никто такого не ожидал!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #2 Микола 15.10.2012 09:36
Цікаво, як же це Ніна Матвієнко зраджує Україну співачи українські пісні для українців? Який хохлізм. Якщо для нас, то це добро для України, якщо для опонентов - то це вже зло???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Чигирин 15.10.2012 09:05
Скільки років у політиці- і такому дивуватися.Оце точно дивно.