Кандидат у народні депутати від об'єднаної опозиції в Умані Максим Поляков має намір закликати своїх суперників з округу зняти свої кандидатури для перемоги над провладним кандидатом, інформує Інтерфакс-Україна.

«Рейтинг, який проводили тиждень тому, в нас за цим рейтингом 39%... Тому і зняли кандидатуру «УДАРу», й тому на сьогодні я закликатиму всіх інших кандидатів-самовисуванців для того, щоб не дати можливості пройти Партії регіонів, щоб вони підтримали саме мою кандидатуру», - сказав він на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» у вівторок.


Максим Поляков, зокрема, повідомив, що лідери об'єднаної опозиції на з'їзді в понеділок закликали кандидата в депутати за цим округом Павла Костенка зняти свою кандидатуру.

Крім того, на думку кандидата, опозиція має більше шансів на перемогу в разі високої явки виборців.

Він вважає, що виборці в змозі протистояти можливим фальсифікаціям у день голосування.

«Дуже важливо, щоб люди нас підтримали й у день виборів прийшли до комісій (виборчих комісій - ІФ)», - наголосив Максим Поляков.

реклама

Коментарі  

 
0 #23 Ярмолевський 18.10.2012 17:02
Вірю лише в опозицію! Якщо не вони,тоді ніхто не зможе перемогтицю владу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Оглядач 18.10.2012 12:24
владу на вила і вперед до перемоги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Василий 18.10.2012 11:58
Цитую Бондар Л.:
Їде Янукович з водієм на мерседесі по селу. І тут на дорогу вискакує свиня, ну вони її задавили. Янукович виходить з машини і говорить водію:
- Слухай, тримай 100 баксів, йди в село, знайди господаря свині, вибачся і віддай гроші.
Чекає він годину, два. Тут з’являється водій. П’яний в чіп.
Янукович:
- Ти що так нажерся?
- Та я поклав свиню в мішок, пішов на центр села і говорю, я водій Януковича, я убив цю свиню! І тут мені всі як давай наливати.

:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Лех 18.10.2012 11:56
Цитую Бондар Л.:
Летять у літаку Путін і Лукашенко.
- Саша, питається Путін, а якби цей літак упав, то як ти думаєш, чий народ найбільше б горював?
- Український.
- Чому?!?
- З нами Януковича немає…

Потішили))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 украинец 18.10.2012 09:55
вперед, бороться с бандой никогда не поздно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Бондар Л. 18.10.2012 09:52
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Бондар Л. 18.10.2012 09:50
Летять у літаку Путін і Лукашенко.
- Саша, питається Путін, а якби цей літак упав, то як ти думаєш, чий народ найбільше б горював?
- Український.
- Чому?!?
- З нами Януковича немає…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Андрюха 18.10.2012 09:43
Респект! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Олеся 18.10.2012 09:39
Вчора бачив сюжет про це. Ідея крута,головне шоб вийшло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Крук 17.10.2012 17:04
Цитую Яхххху:
Охохо!Прибігли ПРботи....


мій профіль можете бачити і в соцмережах, я ні від кого не ховаюся і Я.... себе не величаю.
До ботів взагалі себе не відношу, як і до ПР.
дав якісну пораду, як боротися за голоси виборців (вірніше пораду, як цього не потрібно робити, бо новину, крім 10-20 осіб ніхто не побачить, тим більше в 200 окрузі) а на її "супровід" коментарями в підтримку кандидата витрачаються, на мою думку, зайві зусилля.
Упірьод в побудинковий обхід!