У зимовий період водойми покриваються льодом , який є льодом серйозної небезпеки , оскільки багато людей, особливо дітей , виходять на незміцнілу кригу, тим самим наражаючи своє життя на смертельну небезпеку. На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей, переважно рибалки.
Враховуючи вищевказане, з метою попередження загибелі людей на водних об’єктах області в зимовий період, відділ з питань надзвичайних ситуацій Золотоніської міської ради ЗАБОРОНЯЄ вихід громадян на лід, яким покриті водойми. Усі населені пункти будуть облаштовані інформаційними щитами про заборону виходу на лід, пересування, катання на льоду та підлідний вилов риби на прибережній частині водойм.
Про це інформує Золотоніська міськрада
«Воно ніби-то не на часі, тим більше під час війни є якесь внутрішнє табу не критикувати владу, але це блдь якийсь треш, лютий пздць! Тільки уявіть - Золотонішський виконавчий комітет, мотивиючи тим, що під час війни заборонена навігація на човнах - забороняє , дослівно " КАТАННЯ НА ЛЬОДУ І ПІДЛІДНИЙ ВИЛОВ РИБИ"...
З початку подумав, що це русняве ІПСО з метою внесення деструктиву у суспільство і розхитування ситуації у тилу - НІТ! Дійсно, дебіли(вибачте за французську) від влади, прийняли таке рішення, ще і кошти виділили на виготовлення інформаційних щитів для розміщення по узбережжю... Вангую, наступне рішення цих можновладців- повна заборона на пересування та їзду по шляхах у зв'язку із ожеледицею... Що таке Конституція України, цим діячам невідомо!!!» - зазначає Вадим Баранцов черкащанин, директор банку «Альянс»
реклама
Коментарі
Оце вже справжній Сюр й ІПСО на наші вуші.
Та ні - він просто забикував - чинить булінг й проводить хейтерську кампанію проти золотоніської влади. Навіщо - інше питання. А посіпак на прикормці в нього вистачає.
Живу поряд з Золотоношею - виступів громадян проти заборони топитися не зустрічав.
во времена выдуманного барановируса- запрещали в парки ходить.И что?
При.............
Стрічка RSS коментарів цього запису