Днями в Тальному на Черкащині відбувся конкурс із визначення перевізника на міських маршрутах і маршрутах у села громади. Переможцем більшості із них став ФОП Роженко А.Ю.

Про це журналістам «Нового Дзвону» розповів міський голова Василь Сідько, пише viche.ck.ua

За словами Василя Петровича, із 1-го січня 2023 року на всі маршрути в місті та майже на всі у села вийдуть автобуси підприємців із Донеччини. Лише у Лісове та Онопріївку продовжать курсувати автобуси АТП-17137.

Зазначимо, що ФОП Роженко А.Ю. надавав послуги з перевезення пасажирів у Тальнівській громаді із 1 вересня 2022 року. У сфері перевезень підприємці уже більше 20 років. Сім’я Роженків започаткувала та розвивала свою справу у рідному місті Костянтинівці Донецької області. Та, коли почалася повномасштабна війна, переїхали на Тальнівщину.

Спочатку із перевізниками підписали тимчасовий договір, тепер – провели конкурс. Додамо, що перелік пільгових категорій, які вони зобов’язані перевозити безкоштовно, не змінився. Як зазначив міський голова – це усі пільгові категорії, які були раніше, окрім осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які належать до категорії 3.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100