реклама Нормовен

реклама Нормовен

Світлини з музичного перформансу в Черкаській ДМШ №1 ім.Миколи Лисенка до дня народження українського композитора, диригента, фольклориста, світоча української музики  Миколи Лисенка запам'ятаються дітям  надовго. Сьогодні в школі відзначали 181 річницю дня народження видатної особистості нації - Миколи Віталійовича Лисенка. Опери "Наталка Полтавка", "Енеїда", "Тарас Бульба", "Різдвяна ніч", дитяча опера "Коза Дереза", хорові твори, пісні, фортепіанна музика - все це талановитий спадок митця, який потрібно вивчати та цінувати!

IMG_20230322_173037

По сценарію від першої особи виступав сам композитор. Перевтілення відбулося дякуючи Олексію Юріну - поету, драматургу, перекладачу, педагогу, теле- та радіоведучому,  діти були під враженням, за  селфі по закінченню заходу стояли в черзі! Всі  поринули в минуле сторіччя, познайомилися з родиною композитора, його дитинством, помандрували  на Полтавщині,  в Харкові, в Києві, в Лейпцигу, почули цікаві дрібниці його особистого життя. Глядачі послухали вокальні, фортепіанні, хорові  твори, перекладення для бандури, твори у виконанні як юних виконавців так і дорослих професійних колективів!

IMG_20230322_181413

Прикрасою заходу були виступи  ансамблю сучасної та народної пісні Черкаської обласної філармонії ,,Росава,, та обласної  капели бандуристів, під керівництвом Світлани Кладій, прозвучали  яскраві та потужні ілюстрації творчості  М.Лисенка!

900

900 

IMG_20230322_174805

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100