«Результати Партії регіонів на Черкащині, які показали соціологи, цілком нас задовольняють, і вони прогнозовані», – цитує слова голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба його прес-служба.


«Порівнюючи ці цифри з даними Всеукраїнських екзит-полів, ми маємо досить втішну ситуацію. Адже ніколи наш регіон не мав синього забарвлення, а результат сьогоднішній - це результат довіри населення у розпочаті нами справи, у продовження розпочатих Президентом України реформ. Я висловлюю глибоку подяку всім виборцям, хто повірив та підтримав нашу команду», – зазначив очільник області.

«Так, ми ставили перед собою значно вищу планку, але ж завжди треба прагнути більшого, як кажуть: бери вершину – матимеш середину…» – цитує улюблені слова губернатора його прес-служба.

Зауважимо, що за попередніми даними опрацьованих у ЦВК бюлетенів, за партійними списками на Черкащині лідирує «Батьківщина». Партія влади поки що на другому місці. Конкуренцію їй може скласти партія «УДАР», адже поки що опрацьовано лише 23% протоколів з Черкаської області.

реклама

Коментарі  

 
0 #24 ХХХ 30.10.2012 19:35
Цитую Зви Сало:
На 10:24 опрацьовано 42,38% протоколів. Але йдеться лише про 104664 виборця, які проголосували.
З них "за":
Батьківщину 37450 (35,78%)
ПР 22698 (21,69%)
Удар 16893 (16,14%)

Математик хренов! А логику включить можешь? В чью пользу бы ни складывался результат - такие данные не говорят о фальсификации - просто подсчет голосов на маленьких (до 500 избирателей) избирательных участках происходит быстрее, и, соответствено, в окружкомы протоколы из этих участвок попадают первыми. Вот так и получается - количество протоколов - величина постоянная, а вот количество избирателей на участке может быть от 10 до 2500.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 Ужасть 30.10.2012 12:59
Вот вам и успех...пирова победа...

На этот момент обработано 88.85% протоколов.

Что имеем:

ПР-31,66%
Ком.партия - 13.83%
всего - 45.49%

Опозиция:
Батькивщина - 24.38%
Удар - 13.49%
свобода - 9.64
всего - 47.51

А теперь считаем мажоритарщиков и самовыдвиженцев (наверняка пожелающих "отбить" деньги за предвыборную команду..

"по мажоритарным округам Партия регионов лидирует в 12 регионах (117 округов), ВО "Батьківщина" - в 6 регионах (43 округа), еще в 6 лидируют самовыдвиженцы, а в трех регионах нет выраженного лидера"

имеем большинство в парламенте если не чисто ПР то в союзе в коммунистами - 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Ужасть 30.10.2012 10:31
Цитую Юрій:
Возможен снова вариант грызни за места у кормушки за посады.

Яка "кормушка", про що ти говоришь? З яких це часів оппозиційний статус став кормушкою? Вся влада у Януковича, партії регіонів, ось у кого кормушка, якою є весь бюджет України. Куди там якійсь Меркель з її квартирою до Віті з його Міжгір'ям. Вони там на Заході справжні лохи в порівнянні з нашою "елітою".
Ну если 5 летнюю, с 2004 по 2010-й собачью грызню Вити и Юли Вы банально не заметили...как и легкий прыжок доллара с 4.3 грн. до 10 грн., престидижитатор ские манипуляции и последующее исчезновение 300 миллионов гривень на больницу будующего... благословление на престол и властная поддержка в Киеве Лени-космонавта с его молодой командой воров....
Это по Вашему так...детские шалости??? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Юрій 30.10.2012 08:09
Возможен снова вариант грызни за места у кормушки за посады.
Яка "кормушка", про що ти говоришь? З яких це часів оппозиційний статус став кормушкою? Вся влада у Януковича, партії регіонів, ось у кого кормушка, якою є весь бюджет України. Куди там якійсь Меркель з її квартирою до Віті з його Міжгір'ям. Вони там на Заході справжні лохи в порівнянні з нашою "елітою".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Юрій 30.10.2012 07:52
Те, що говорить Тулуб ("результат сьогоднішній - це результат довіри населення"), російською мовою називається "делать хорошую мину при плохой игре".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Факти 30.10.2012 07:35
Ніколи Черкащине не була синьою.
Але ніколи виборча компанія не була такою безглуздою, а результат таким блідим.
Все організовано на користь опонентів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Юрій 30.10.2012 06:29
Тулуб, ты кто такой? Давай, до свидания
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Склифасовский 29.10.2012 18:16
Цитую Ужасть:
Обычно за партию власти голосуют меньше. А учитывая то, что черкащина обычно настроена опозиционно к ПР, последняяя как раз не растеряла и не потеряла свои голоса. Были и у них проколы по мажоритарным округам..а так бы был 100 результат. А эйфорию руководителей опозиции не понимаю. Если бы такие результаты или хотя бы такие результаты какие здесь имеет ПР, опозиция имела в Донбассе, Крыму...это было бы успехом. А так это называется, Нужно дождаться окончательных результатов, но уже сейчас с увереностью можно предположить, что за счет мажоритарщиков ПР вместе с КП в сумме будут иметь реальное большинство. Какой успех опозиции??? Успех для "Свободы", "Удара" тут я согласен... Но проблемы Кличко и Яценюка перед выборами показали..что и там далеко еще не все ок. Возможен снова вариант грызни за места у кормушки за посады.

С точки зрения практических страптаций каждый индивидум активно прогресирует в абстракции
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Ужасть 29.10.2012 16:21
Цитую Ужасть:
А я согласен с Тулубом.
Какой успех опозиции??? Успех для "Свободы", "Удара" тут я согласен... Но проблемы Кличко и Яценюка перед выборами показали..что и там далеко еще не все ок. Возможен снова вариант грызни за места у кормушки за посады.


Ну вот вам и первые ласточки "перемоги"

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко не готовий говорити про створення коаліції у Верховній Раді, натомість він пропонує представникам опозиції долучитися до його плану дій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 правдоруб 29.10.2012 15:50
не знаю жодної людини хтоб віддав голос за бандюковичей окрім обласної лікарні, де лікарів примусили давити хворих щоб вони в знак подяки розрахувались совістю і повкидали бюлетені за цю ********