Опозиція вимагає від президента, генпрокурора та міністра МВС негайно вплинути на окружні виборчі комісії, які не приймають протоколів з дільниць.

Про це заявив на прес-конференції лідер опозиції Арсеній Яценюк, повідомляє кореспондент «Українська правда».

– Ми звертаємося до президента, міністра МВС і генпрокурора з вимогою негайно навести порядок на округах і попереджаємо членів тих ОВК, які не приймають протоколи, про кримінальну відповідальність, - сказав він.

За словами Яценюка, «йдеться про боротьбу за 10 округів», де перемагають опозиціонери, і де влада планує визнати недійсними результати виборів.

– Я розумію занепокоєння Партії регіонів. Вони не очікували, що кількість кандидатів-переможців від опозиції вдвічі перевищить їх прогнози, - сказав він.

Яценюк нагадав, що ОВК досі не приймають протоколи зокрема, з округів №217, 211, 213, 99, 95 та 197.

Нагадаємо, що на останньому окрузі з центром в Каневі змагаються за перемогу опозиціонер Леонід Даценко та самовисуванець Богдан Губський.

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 правдоруб 30.10.2012 11:24
можна подумати у Булатецького все гаразд. пролітає вже другий раз. в черкасах фальшують ще цинічніше ніж у каневі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 КВУ пише 30.10.2012 09:47
ОВК ВО №197 вчора ввечері, порушивши навідь...
Яков Прогнимак 30 жовтня 2012 р. 8:38
ОВК ВО №197 вчора ввечері, порушивши навідь вчорашні настанови А.Магери, о 21.20 розійшлися по домівках (в основному по готелях) ... О 9.00 30 жовтня має розпочатися продовження засідання ОВК... САБОТАЖ ОПРИЛЮДНЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ в Каневі ПРОДОВЖУЄТЬСЯ !!! Голова комісії Неоніла Іванівна Левченко о 21.20 запевнила мене особисто, що за ніч залишені для роботи 2 системних організатора заведуть на сайт ЦВК результати по прийнятих протоколах, які не потребують уточнення... УВАГА!!! Станом на 8.30 ранку 30 жовтня на сайті ЦВК світиться результат ТОЙ ЖЕ САМИЙ РЕЗУЛЬТАТ що був і на 21.30 увечері - 15.75% оброблений протоколів де Губський перемагає Даценка... Обіцянку дану Неонілою Іванівною народним депутатам Гриценкові та Томенкові вона НЕ ДОТРИМАЛАСЯ.
Негайно порушити кримінальну справу проти голови комісії Левченко Неоніли Іванівни!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 КВУ пише 30.10.2012 09:23
Шановна об"єднана опозиція! Складається враження, що вам не дуже потрібний депутат Даценко у вашій фракції у ВР. В ОВК знову загальмували підрахунок і передачу даних! Годину тому говорив з нашим ДТС-ом Прогнімаком, який там дуже активний. КВУ і ОПОРА мають тільки спостерігати, але не витрясати з комісії результат. Гриценко, звичайно, молодець. Приїхав, навів шороху, вони зарухались. Але треба було і залишатись до переможного підсумку. А станом на 22.00 не було ані кандидата, ані важкої артилерії у вигляді ВІП-персон. Це, що тільки КВУ і ОПОРІ потрібно?
Коротше, "Батьківщина", атас! Ваших б"ють! Висилайте підмогу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 yazon din alt 29.10.2012 19:16
Беззаконие власти требует решительного протеста населения. Промолчим, как быдло - быдлом и будем. Нужны постоянные пикеты возле ОВК в Каневе и обладминистраци и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Степ 29.10.2012 18:52
Тримаємо кулаки за Даценка !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Просто знаю 29.10.2012 18:26
Знайшли до кого звертатися, це ж цю команду дав
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Сергій з Кривалівки 29.10.2012 18:19
Звертатись до ПР..зидента - все одно, що битись лобом у бетонну стіну...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 кактус 29.10.2012 17:25
Молодці! Відстоюйте свого!!! Так тримати хлопці! В єдності наша сила!