Кандидат в народні депутати від ВО «Батьківщина» по 194-му виборчому округу Микола Булатецький планує через дві-три години офіційно стати переможцем цьогорічних виборів. Про це він повідомив сьогодні на терміново скликаній прес-конференції.


– Мене запевнили в ОВК, що до 15.00 вони офіційно підіб’ють підсумки, – зазначає Микола Іванович. – Це наша вимога.

Хоча поки на сайті ЦВК зафіксовано, що оброблено всього 51,80% протоколів.

Пан Булатецький говорить, що вже з 4-ої години ранку 29 вересня знає, що за нього проголосувало 32 556 виборців. За його головну опонентку-самовисуванку, почесного президента ПАТ «Азот» Валентину Жуковську – на 12 тисяч менше.

Відразу після оголошення результатів, Микола Іванович «від’їжджає до Канева, де передбачаються бойові дії»: там він відстоюватиме перемогу свого соратника, кандидата в нардепи по 197-му виборчому округу Леоніда Даценка.

За його словами, Леонід Миколайович став кандидатом завдяки його зусиллям.

– Він два роки чесно пахав на опозицію. Ви це знаєте. Усі казали, що в нього немає й трьох гривень у кишені, а я казав, що він і без них виграє вибори. Я готовий помолитися за те, що Леонід Даценко переміг, тому що він буде надійним моїм партнером, це однозначно, – сказав Микола Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Макс 30.10.2012 19:10
2 раза проиграл, проиграет и в 3 раз...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Микола 30.10.2012 16:38
Цитую Взгляд на вещи:
Просто недержание какое-то, так ему все не терпится.

Та дай бог щоб не спікся раніше. Бо так жене поперед паровозу. Це найвірогідніше не сподобається і "вождям" Томенку і Гриценку :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Ужасть 30.10.2012 16:21
:lol: :lol:
Шоу начинается даже раньше, чем я предполагал :lol: :lol:
Я то наивный думал, что он сейчас же засядет за законотворчеств о...будет готовить пару законопроектов... :lol:
хлтя прогресс налицо...на столе президии..нет одноразовых пластиковых бокалов под пиво.
Ну а что касается..."Усі казали, що в нього немає й трьох гривень у кишені, а я казав, що він і без них виграє вибори". Не знаю как уси..но лично, на видео выложеном здесь же в ПРОЧЕРКЕ, видел как пан Даценко брал баксы, за печатание компры :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Взгляд на вещи 30.10.2012 15:58
Просто недержание какое-то, так ему все не терпится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Заезжий политик 30.10.2012 15:44
Перед следующими выборами это будет Губский №2
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Оксана Колісник 30.10.2012 15:41
Цитую кактус:
Будемо сподіватися, що це станеться! Микола дасть прочухана усіляким продажним тушкам в парламенті! віримо!
"Прочухана" мало! Ох, Миколо Івановичу, це той випадок, коли "ув'язатися" значно легше , ніж потім показувати, що з того вийде. Буде непросто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 Матвей 30.10.2012 15:37
Цитую Вася:
Будем надеяться что этого не случится.......

Даже и не надейся.Жужа в пролёте,вместе с такими как ты...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 кактус 30.10.2012 15:30
Будемо сподіватися, що це станеться! Микола дасть прочухана усіляким продажним тушкам в парламенті! віримо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Вася 30.10.2012 15:29
Будем надеяться что этого не случится.......