реклама Нормовен

реклама Нормовен

І удари по Кремлю, і масовані повітряні атаки по Україні — частина спецоперації Путіна на тлі поразок на полі бою. Про це у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ заявив генерал армії України, керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж, який родом зі Звенигородщини

За його словами, розуміючи, що російська армія не може виконати завдання у Бахмуті, під Авдіївкою, Вугледаром, Лиманом тощо, Путін намагається дестабілізувати українське населення.

malomuzh-1-690x398

“Путін намагається створити дуже потужний блок дестабілізації. З одного боку, звинуватив Україну напередодні 9 травня у здійсненні антиросійських атак. Був удар по Кремлю. Надалі це можливо і на інших територіях, можливі диверсійні операції росіян, переодягнених у форму українських військових… Може бути спровоковано удар чи вибухи на території деяких міст, де будуть паради. Наразі вони скасовані, але в Москві та Санкт-Петербурзі вони проводяться. Це дуже небезпечна ситуація… Це чиста спецоперація, спрямована на терористичні дії, звинувачення в цих діях України, а потім масові обстріли по цивільному населенню, прифронтовим містам”, — коментує екскерівник Служби зовнішньої розвідки України.

За його словами, ця операція має комплексне значення: не лише запобігти наступальним діям Збройних сил України, а й створити умови для дискредитації України та “операції відплати”, щоб мобілізувати ресурси РФ.

“Далі цілі, що далеко йдуть, — це змусити нас до переговорного процесу. Ця робота ведеться всіма каналами: з Китаєм, Туреччиною, рядом країн Європи. Навіть намагаються створити лобі за таким форматом у США, щоб посадити нас за стіл переговорів, щоб операції зі звільнення території були обмежені з боку України. І після цього, відповідно, уже через західні механізми, через Китай порушувати питання, щоб ми погодилися на умови Росії”, — пояснює Маломуж.

Генерал підкреслив: цей варіант для України є неприйнятним, але спроб його нав’язати Росія не полишить.

“Не києм, то палицею, стрілятимуть, вбиватимуть людей, примушуватимуть до хаосу, якихось протестів. І цей примус, як вони кажуть, до миру. Так не буде, не вийде”, — упевнений Микола Маломуж.

Нагадаємо, двома хвилями росіяни вночі 9 травня атакували територію України. Удари завдавалися крилатими ракетами морського та повітряного базування.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100