реклама

реклама

10 листопада, близько 300 осіб мітингували на Соборній площі в Черкасах, вимагаючи відставки голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, а також порушення правоохоронцями кримінальних справ проти голів окружних виборчих комісій 194 і 197 в області.
 

Фото Дар’ї Бунякіної

Фото Дар’ї Бунякіної

Мітинг розпочався о 14:30 і закінчився о 16:00, інформують "Українські новини".

Оскільки проведення масових зібрань на самій площі заборонено, і зараз там проходить виставка ретроавтомобілів, мітингувальники стояли на сходинках і на тротуарі поруч з площею.

Фото з блогу Назара Обідзінського

Фото з блогу Назара Обідзінського

На мітингу були присутні кандидат в депутати від "Батьківщини" в окрузі 197 Леонід Даценко, голова фракції "Батьківщини" у Черкаській міськраді, син кандидата в депутати Верховної Ради в окрузі 194 від "Батьківщини" Миколи Булатецького Максим, співголова міжфракційного об'єднання "Батьківщини" і "Фронту змін "у Черкаській облраді Наталія Старікова.

 

Мітингувальники ухвалили звернення до президента Віктора Януковича, в якому поставили вимогу звільнити губернатора Тулуба і начальника управління МВС в області Валерія Дернового, а також порушення кримінальних справ проти голів окружкомів 194 і 197 Ольги Козько та Максима Онищенка.

Раніше Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити перевибори у п'яти одномандатних округах, серед яких 194 і 197.

 

реклама

Коментарі  

 
-1 #27 Гость 13.11.2012 00:21
Ви даже кричать не можете пан "Експерт" вас имеют .............. а вы рассуждаете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Народ 12.11.2012 23:28
Стуліть ротяки .... провладні, ........ кримінальні прийде час ви перед Булатецьким свої шакальї хвости ............ ховати будете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Експерт 12.11.2012 13:36
Цитую Правда:
Цитую Торе Андре Нуньес:
Ну как же! Инициировал открытие в Черкассах спецрынка для торговли собаками и кошками. Только ими почему-то и дальше торгуют возле дома пионеров.Инициировал демонтаж турникета в мэрии. Только турникет почему-то стоит....

Инициировал демонтаж турникетов -- инициативу не поддрржали -- пришлось Булатецкому старшему собственноручно доламывать ;)

Да, Булатецький майстер покричати. Подивимося, чи здатний він на конкретні справи, які комусь користь принесуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 Правда 12.11.2012 12:16
Цитую Торе Андре Нуньес:
Ну как же! Инициировал открытие в Черкассах спецрынка для торговли собаками и кошками. Только ими почему-то и дальше торгуют возле дома пионеров.Инициировал демонтаж турникета в мэрии. Только турникет почему-то стоит....

Инициировал демонтаж турникетов -- инициативу не поддрржали -- пришлось Булатецкому старшему собственноручно доламывать ;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Торе Андре Нуньес 12.11.2012 11:53
Цитую Пивовар:
Цитую Черкасець:
Причем, много внимания уделяет работе в горсовете, что также есть работой на общественных началах (т.е. даром).

А можна про це трішки детальніше? Назвіть хоч пару речей які він зробив так "напружено" працюючи в міськвиконкомі.

Ну как же! Инициировал открытие в Черкассах спецрынка для торговли собаками и кошками. Только ими почему-то и дальше торгуют возле дома пионеров.Инициировал демонтаж турникета в мэрии. Только турникет почему-то стоит....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #22 Пивовар 12.11.2012 11:36
Цитую КС:
Тулуб прикрився "ретро" та повикорчовував дерева, бо там є "гілляка", а мотузку легко знайти.Але мені цікаво- а де Гресь, на якому фронті веде війну з ненависною владою?

А мені ще дуже цікаво куди ж подівся полум"яний борець за щасливе майбутнє України Анатолій Бондаренко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Пивовар 12.11.2012 11:33
Цитую Черкасець:
Причем, много внимания уделяет работе в горсовете, что также есть работой на общественных началах (т.е. даром).

А можна про це трішки детальніше? Назвіть хоч пару речей які він зробив так "напружено" працюючи в міськвиконкомі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 КС 12.11.2012 10:32
Тулуб прикрився "ретро" та повикорчовував дерева, бо там є "гілляка", а мотузку легко знайти.Але мені цікаво- а де Гресь, на якому фронті веде війну з ненависною владою?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Береза 12.11.2012 00:02
Цитую блазень:
Ці люди на майдані не схожи на черкащан. Звідки їх звіз Булатецький? Питання риторичне. 8)

А Булатецький що не блазень?? Ще й який!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Береза 11.11.2012 23:57
Там дійснобула клоунада, проплачена Булатецьким і Даценком!!! ха-ха просто!