реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси

На Черкащині в селах Іркліївської громади – Вереміїївка та Кліщенці – збирають гроші на придбання житла для нового місцевого священника ПЦУ. Про це повідомляється у місцевій групі села Вереміївка в мережі Фейсбук, пише «Вікка».

священник

«Житловий будинок розташований у с. Кліщинці, Долучитись до збору можуть всі, хто має бажання та можливість. Гроші збирає Йова Тетяна Георгіївна, тел. номер:. 0680529172. Звіт про надходження коштів постійно оновлюється у ФБ групі «Кліщинці», – зазначено в оголошенні.

Житловий будинок купують для отця Леоніда, священника Свято-Іллінського храму ПЦУ с. Кліщинці, який також в майбутньому буде священником і Свято-Варварівської церкви у Вереміївці.

Жителі села Кліщенці, Тимченків і Вереміївки нещодавно провели збори і перейшли в ПЦУ. Два дні тому у Свято-Ільїнській церкві в селі Кліщенці відбулося перша літургія українською мовою.

реклама

Коментарі  

 
+10 #3 Макуха 08.09.2023 18:01
Релігія - опіум. ХХІ сторіччя на дворі, люди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 юра 08.09.2023 14:22
А винаймати не пробував?І чому конкретному попу? Купити для церкви і зробити його "службовим" поки служить в цій церкві поки й живе...А так кожному новому попу хат не вистачить :lol: 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Перехожий 08.09.2023 11:06
У нас теж колись одному попу збирали на хату. Він там трохи пожив, потім приватизував її і продав, а на виручені гроші купив собі чин і відбув на підвищення. Там пізніше зробили гендель, а згодом магазин, він так і називався "Попова хата". Приблизно так само зробив і голова райдержадмініст рації за часів правління Даниленка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100