реклама

реклама

Завтра вранці міський голова Черкас Сергій Одарич вирушить до США разом зі своїм першим заступником Віктором Беззубенком на запрошення Міжнародного республіканського інституту. Про це Сергій Одарич повідомив сьогодні на прес-конференції.

За словами Сергія Одарича, Міжнародний республіканський інститут – це урядова організація при Республіканській партії, яка фінансується з державного бюджету США. Він займаються реалізацією різноманітних демократичних проектів в різних країнах світу.

– Після того, як ми трохи більше місяця тому провели конференцію, обмінювалися з іншими містами України нашим досвідом в організації ЦНАПу, в забезпеченні прозорості міської влади, в галузі енергоефективності, надійшло запрошення від головного офісу відвідати Вашингтон, провести низку зустрічей та розповісти про свій досвід, – сказав Сергій Одарич.

У Вашингтоні мер зустрінеться з керівництвом інституту, з низкою конгресменів, сенаторів та керівництвом USAID.

– Сподіваюся, що це допоможе місту Черкаси ще реалізувати низку різноманітних, цікавих і корисних проектів, – висловив надію міський голова.

Повернутися Одарич з Беззубенком в Черкас повинні у неділю.

реклама

Коментарі  

 
+5 #19 Лідія Іванівна 15.11.2012 13:17
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Лідія Іванівна:
Щасливої дороги Сергію Олеговичу, але наразі отримайте консультацію в Міжнародному Республікансько му Інституті для того, щоб узяти пенсіонеру довідку про нараховану заробітну плату в Управлінні власністю міста .................. Чи там усе по іншому? Можливо там працівники мерії цінують свою роботу і мають повагу до пенсіонерів? Бо ж не за горами самі такі будуть? ЦЕ є рівень ваших підлеглих які мають статус -службовця органів місцевого самоврядування? За що ж вони обидві тоді отримують такі великі заробітні плати що деяким черкащанам і не снилось?
Ой! А центр надання адміністративни х послуг як? Невже там не впоралися із видачею довідки?

Оксано який центр? Довідка до пенсійного фонду службовцям органів місцевого самоврядування видається на спеціальній формі затвердженій Пенсійним фондом? Оце ж такі спеціалісти в Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Оксана Колісник 15.11.2012 02:13
Цитую Лідія Іванівна:
Щасливої дороги Сергію Олеговичу, але наразі отримайте консультацію в Міжнародному Республікансько му Інституті для того, щоб узяти пенсіонеру довідку про нараховану заробітну плату в Управлінні власністю міста .................. Чи там усе по іншому? Можливо там працівники мерії цінують свою роботу і мають повагу до пенсіонерів? Бо ж не за горами самі такі будуть? ЦЕ є рівень ваших підлеглих які мають статус -службовця органів місцевого самоврядування? За що ж вони обидві тоді отримують такі великі заробітні плати що деяким черкащанам і не снилось?
Ой! А центр надання адміністративни х послуг як? Невже там не впоралися із видачею довідки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Лідія Іванівна 14.11.2012 19:46
Щасливої дороги Сергію Олеговичу, але наразі отримайте консультацію в Міжнародному Республікансько му Інституті для того, щоб узяти пенсіонеру довідку про нараховану заробітну плату в Управлінні власністю міста .................. Чи там усе по іншому? Можливо там працівники мерії цінують свою роботу і мають повагу до пенсіонерів? Бо ж не за горами самі такі будуть? ЦЕ є рівень ваших підлеглих які мають статус -службовця органів місцевого самоврядування? За що ж вони обидві тоді отримують такі великі заробітні плати що деяким черкащанам і не снилось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 Ужасть 12.11.2012 17:34
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Оксана Колісник:
Низку за низкою, нижемо, занизуємо й перенизуємо, а ще низати - нанинизувати - ніяк не перенизати:)
А що Вам не подобається? Цеж справді - музика слова і глибокий символізм :)Мені так прикольно почиталося: "низка зустрічей" з "низкою конгресменів" для "низки заходів". Так і уявилися лялечки на низочках і глядачики усього цього шоу, яке триває, триває...є...є...є...


Наш пострел, везде поспел :lol: :lol: :lol:
Оксана, ну поберегите Вы себя.... ну не надо так пучиться... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Soft 12.11.2012 17:29
Цитую Оксана Колісник:
А що Вам не подобається?



ТИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #14 Пивовар 12.11.2012 16:37
Цитую Серпень:
Цитую Пивовар:
Цитую Серпень:
Якби хоч хто з нас мав таку "ефективність" відряджень, давно на фіг би з роботи виперли.

Дайте посилання на ваші роботи і ми прокоментуємо ВАШУ ефективність.

А хто такі "ми"? Микола ІІ? І хіба я Вам щось винен, щоб давати? А втім- не шкода.Посилання даю. Можете починати йти... :lol:

Дякую за пораду. Я подумаю чи скористатися вашим "посиланням", а ось ви - то, бачу, вже давно там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Новый Гость 12.11.2012 16:13
Да же Олейник до такой наглости не дожил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Новый Гость 12.11.2012 16:10
Это уже открытое издевательство над Черкасщанами!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Оксана Колісник 12.11.2012 15:36
Цитую Оксана Колісник:
Низку за низкою, нижемо, занизуємо й перенизуємо, а ще низати - нанинизувати - ніяк не перенизати:)
А що Вам не подобається? Цеж справді - музика слова і глибокий символізм :)Мені так прикольно почиталося: "низка зустрічей" з "низкою конгресменів" для "низки заходів". Так і уявилися лялечки на низочках і глядачики усього цього шоу, яке триває, триває...є...є...є...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Серпень 12.11.2012 15:14
Цитую Пивовар:
Цитую Серпень: