Після провальних результатів Партії регіонів на виборах по Черкащині губернатор області Сергій Тулуб має подати у відставку. У цьому переконаний голова уманської міської організації партії «Фронт змін» та донедавна кандидат у депутати по виборчому округу № 200 Максим Поляков.


Адже, за його словами, крім «геройських волань», на Черкащині так і не вдалося нічого зробити задля поліпшення соціально-економічної ситуації.

– Я думаю, навіть оцінка його однопартійців уже багато повинна сказати губернатору. Якщо йому чітко кажуть: шановний, ти завалив усю роботу. Я думаю, що після цього Сергій Борисович Тулуб повинен піти в церкву, помолитися, вибачитися перед черкащанами і десь тихенько послом у Гондурас іти працювати, – сказав Максим Поляков на прес-конференції Об’єднаної опозиції. – Я думаю, це буде достойний вихід. Може, там він свої геройські досягнення і виявить. Тому що гіршого губернатора в Черкаській області ніколи не було. І я можу сказати це, порівнюючи його роботу в Умані. Як він приїжджав, розповідав нам про проекти на сотні мільйонів доларів, про аеропорти, про новий транспорт, сучасну інфраструктуру. Нуль, абсолютний нуль. Нічого цього немає.

Також, на переконання пана Полякова, скласти свої повноваження мають і мери міст, котрі представляють Партію регіонів. Адже люди не висловили їм підтримки, віддавши більшість голосів за опозицію.

– Влада повинна прислухатися до опозиції. Бо нам люди довіряють. Шановні, вам залишилося небагато. Дай Бог, щоб дожили до президентських виборів. Бо настрої другого Майдану дуже близькі, – прогнозує він.

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 Просто людина 14.11.2012 12:25
Цитую Е.М.:
Цитую Новый Гость:
Не молится и извиняться перед народом, а в шахту.
Вот пусть геройство свое проявляет!!!

Не пролезет.


Підпихнути...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Просто людина 14.11.2012 12:18
"Шановні, вам залишилося небагато. Дай Бог, щоб дожили до президентських виборів." :-*

Пан Поляков, що має сумніви у стані ЇХ здоров'я? А якщо Бог візьме та й дасть? "Птичку жалко" - хай Т... краще їде в Гондурас, а то пана П. звинуватять у недожитті...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Е.М. 14.11.2012 03:28
Цитую Новый Гость:
Не молится и извиняться перед народом, а в шахту.
Вот пусть геройство свое проявляет!!!

Не пролезет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Изопротонейрон 13.11.2012 22:01
Цитую Знавець:
Ахаха)Боюсь, що в Гондурасі порядок наводитиме Тулуб!А Полякову і правда слід зайнятись тим в чому він розуміється - відродженням міста Умань.Організація, яку він заснував є багатообіцяльно ю.Будемо сподіватись, що вони виправдають всі сподівання!

Тримаю за нього кулаки і вірю, що все вдасться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Назар 13.11.2012 21:55
Ужасть, результат реально провальный.При том, скоко бабла выбросили на округ, у партии ригионов слишком низкий результат.Уверен, что полетят головы и первым станет Тулуб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Растор 13.11.2012 21:51
Страшно представить, куда Поляков отправит Яныка при возможности :D :D :D :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Оля 13.11.2012 21:49
Тулуб вже побіг збирати чемодани)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Ужасть 13.11.2012 17:15
Цитую Анна:
Цитую Ужасть:
П
----
Вот он пишет о "провальных результатах" партии регионов. Я повторяю, я не их адвокат и политически нейтрален, но захожу на сайт ЦИК Украины и смотрю результаты выборов в Раду в 2006 и сравниваю с сегодняшними по области.

Чомусь мені здається, що все ж знаєте. Чи не ви перед виборами активно агітували за Партію регіонів і писали пасквілі на сторінках опозиціонерів?!Розумію, треба відробляти заплачені вам гроші, але хоч трохи маскуйтесь, або не обманюйте.


Я никого не агитировал и не агитирую. Я смотрю на мир без розовых очков. Может это кому-то и не нравится, но я не девочка чтобы кому-то нравиться.
Или может я что-то исказил, цифры? Так зайдите на сайт ЦИК, потом посмотрите результаты этого года. Если и есть успех, так это у "Свободы", "Удара"..но какое отношение к ним имеет пан Поляков :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Катря 13.11.2012 17:03
А мені Поляков, його оптімізм і радіть від "перемоги" нагадує чоловіка жінки з одного дотепного анекдоту

Жена будит мужа:
- Вася, проснись! Проснись! Знаешь ли, что ты... в постель... наложил?!
-?!
- Наверное, приснилось что-нибудь страшное? - предположила жена.
- Да, просто ужас! Напала на меня гигантская зубастая акула!
- Ой, я бы сразу умерла!
- Но я-то... мужик!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Знавець 13.11.2012 16:47
Цитую Експерт:
Подивимося, якими "геройськими досягненнями" прославиться вельмишановний пан Поляков. Він же, судячи з усього, в Гондурасі вже порядок навів?

Ахаха)Боюсь, що в Гондурасі порядок наводитиме Тулуб!А Полякову і правда слід зайнятись тим в чому він розуміється - відродженням міста Умань.Організація, яку він заснував є багатообіцяльно ю.Будемо сподіватись, що вони виправдають всі сподівання!