До голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, який вчора проводив особистий прийом, звернулася директор реабіліталійно-оздоровчого центру «Астра» Ірина Волощенко.

Причиною цього стало небажання міського голови Черкас Сергія Одарича продовжувати з нею робочий контракт та занепокоєння подальшим функціонуванням лікувального центру в цілому.

За словами Ірини Василівни, припинення роботи лікувального центру може призвести до того, що люди з обмеженими можливостями та пільгові категорії громадян не зможуть отримувати необхідні послуги.

Як повідомив Сергій Тулуб, проблема «Астри» для нього – не нова, оскільки йому вже й раніше доводилося вирішувати питання, пов’язані з функціонуванням медичного центру.

Цього разу, голова ОДА доручив начальникові Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Володимиру Брожику з’ясувати особливості продовження робочих контрактів з працівниками медичної сфери та запевнив Ірину Василівну, що обласна влада і надалі всіляко підтримуватиме медичний центр.

Крім того, під час зустрічі Ірина Волощенко подякувала Сергію Тулубу за сприяння у створенні соляної шахти, в якій з 1 листопада щодня лікується близько 100 осіб, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #17 Ольга 19.11.2012 00:07
Неужели непонятно, что Стаднику нужен удобный, безинициативный , управляемый руководитель, и возраст Волощенко здесь не при чем. Что-то незаметны перемены в городских мед учреждениях, где прошло омоложение руководителей, какие были зачуханые, такие и остались.
Конечно, "Астра" не рухнет без Волощенко, но люди с месячным доходом в 800 грн, которые там лечатся, опасаются, что наш голова с его миллионами сразу же избавится от них, как от чего-то бесполезного, не приносящего доход. И в Баден-Бадене их не ждут, и тут по "можливостям бюджету" только показано сдохнуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 шрек 15.11.2012 21:59
тупость и ограниченность одарычских задолизов уже доходит до абсурда...
этот "мэр" уже давно рассматривает Черкассы только с точки зрения своих коммерческих интересов...
одно не понятно-неужели они собираются забрать все наворованное на тот свет???
или думает, что потом все ему сойдет с рук? да о........... надо таких как одарыч, стадник, карась и иже с ними...
и думаю вскоре это и будет, т.к. терпение народа не бесконечно...
жаль только настоящих патриотов Украины уже практически нет...(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 шрек 15.11.2012 21:48
Татьяна... судя по всему ты очень ограниченная и .............!!!
заказы ........... и стадоподлизы тоже надо выполнять тоньше и не так прямолинейно... боком может вылезти...
когда нибудь у народа все же терпение урвется и тогда хана мударычу и его дебильной команде типа управленцев... все кровавыми соплями умоются... если не сбегут ******...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Тетяна 15.11.2012 18:57
Цитую Галина:
Цитую Тетяна:
Цитую Resto:
Поки буде Одарич енд Стадник,спокій в астрі тільки снитиметься.
А будуть вони довго!

Поки Ірина Василівна не зрозуміє що "Астра" не її власність і не можна царювати там пожиттєво, вона так і буде продовжувати за рахунок бюджету маніпулювати інвалідами та соціально незахищеними верствами. Ідти теж, пані, треба вміти красиво.

Тетяно мені здається що вам до Волощенко ще дуже далеко та мабуть і розумом ви не вийшли.

Ви праві - це треба вміти повязати функціонування "астри" та контракт, який не продовжують людині пенсійного віку, для цього треба мати "изощренный" розум
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Серпень 15.11.2012 13:20
[quote name="Житель Черкас."]Щоб очолювати "Астру" треба бути таким фахівцем як Волощенко І.В., а таких не багато.[/quote
Балакали про те-се і тільки недавно дізнався, що у 70-х Ірина Волощенко була дільничим дит. терапевтом у нас на Казбеті. Мати каже- уважнішого і доброзичливішог о дитячого лікаря не зустрічала ні до, ні потім( а вона працювала у медбібліотеці і лікарів знала усіх)Пару раз після запалення легень у мене прибігала вже поночі,після роботи, зимою...А хто я ій був? Сопливий малий пацієнт. Знаю, що до теми це не стосується. Але й інше знаю вона-ЛІКАР і ЛЮДИНА, яких мало.І спасибі їй , хоч через кілька десятиліть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Галина 15.11.2012 12:45
Цитую Тетяна:
Цитую Resto:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Житель Черкас. 15.11.2012 11:40
Щоб очолювати "Астру" треба бути таким фахівцем як Волощенко І.В., а таких не багато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 choe 15.11.2012 09:28
за які кощти і хто два тижні лікується в "соляній" кімнаті РОЦ? про яку шахту тут написано? вчора там повідомили, що прейскурант на цю послугу ще не затверджено.подібне лікування вкрай необхідне всім містянам,заручн икам "великої хімії". а лікувати знову за бюджетні кошти будуть лише "категорійних" пацієнтів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Санітар 14.11.2012 23:26
А коридорами мерії все більше і більше ходять чутки, що на місце керманича Астри Одарич мітить Карася. А дарма! Його б головлікарем у психоневрологіч ний диспансер - хлопець ж бо знає проблему, як то кажуть, з середини - очима тутешніх. Була б дійсна користь для міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Тетяна 14.11.2012 20:07
Цитую дувш:
чому комунальні заклади розглядають як власну вотчину,чи потрібні гарантії до 80 досидіти в кріслі.а де і коли молоді самоутверджуват ись і помилятись

Де ж ви бачили щоб від такого крісла добровільно відмовлялись. Волощенко і функціонування центру - дві різні речі
але ж чому ця жінка вважає, що після того як вона піде з посади "Астра" припинить своє існування, святе місце пустим не буває