«Підкилимні ігри» у так званих складних округах закінчаться показовими судовими історіями. Про це пишуть «Коментарі».

Видання вирішило проаналізувати, що вже сталося і що може статися там, де влада досягла «піррової» перемоги.

Що стосується Черкащини, то, як ідеться в матеріалі, опозиціонер Микола Булатецький виявився винним у тому, що обійшов самовисуванку, людину Дмитра Фірташа Валентину Жуковську. «Що стосується останньої, то, як кажуть наші джерела, вона вже звинувачує мера міста, Вільного демократа і соратника Бродського Сергія Одарича (входить у орбіту Бориса Колеснікова). На думку штабу Жуковської, в програші багато в чому буде винен саме мер міста. Але при цьому можна не сумніватися, що, якщо не буде перевиборів, влада продовжить наступ на опозицію, тим більше, що Булатецький глибоко ображений на Яценюка, оскільки вважає, що саме він здав його», – пише видання.

Тож, як ідеться в матеріалі, опозиції доведеться дуже серйозно попрацювати над тим, щоб до 2015 року в місті залишилася сильний партосередок, бо влада зробить усе, аби там з’явилося кілька клонів і клончиків, як це було в 2010 році.

Богдану Губському, «переможцю» в окрузі № 197 з центром у Каневі, за інформацією «Коментарів», було настійливо рекомендовано взяти політичний тайм-аут на найближчі 4 роки. Поки питання не стоїть про те, щоб залишити Батьківщину, але йому треба готуватися до всіх можливих гостей, котрі будуть вимагати від нього подарунків.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 1 2 3 4 5 16.11.2012 14:42
Для В. Жуковської це має бути принциповим - "призвать к ответу" Одарича. Вона то добре знає, ЩО він мав зробити для її перемоги, але не зробив. Тут і побачимо, наскільки сильна ця дама, яку занесло у провінційне місто, яке їй так і не скорилося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 той самий 16.11.2012 00:35
Ох Так Арсений не любит Черкащину!!!!! Потому,что бабла мало у партийцев, или не дают потому, что не верят. не даром Наташа менеджер Табалова руководит здесь, так как и Леди Жу за деньги босса. Продадим Черкащину кировоградским! !!!????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 комент 15.11.2012 16:12
Цитую Василь:
Погнати всіх ПРиБЮТів на чолі з Бондаренком, які дерибанили передвиборчий БЮТжет Тигрюлі в 2010-ому - тоді в опозиції з'явиться шанс
Ох!! це правда!Продають і розгрібають все що можуть, бо якщо раптом випустять Юлю - то їх перших в шию пожене.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 бабай 15.11.2012 14:39
Ну так вернут Одарич и Тулуб Фирташу деньги? А ведь как пели, как гарантировали! И так обос........лись...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Новый Гость 15.11.2012 12:42
Да, леди Жу поставила не на ту лошадку.
А сегодня эта лошадка уже дорожку из Черкасс смазывает,
т.к. за отмытое бабло отвечать надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Тетя Бэтя 15.11.2012 12:42
Цитую Ужасть:
Одарич думал, что все само собой получится.... А тут еще в очередной раз сделал ляп (первый это когда невпопад ляпнул об афганцах), а потм сказал , что может провести в депутаты даже свою собачонку... Думаю, что ему нелегко будет выходить из складывающейся обстановки.. :-)

Да уж, с собачкой он дал маху .......
Маска пала, аж пальцы на ногах побила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Обозреватель 15.11.2012 12:30
Как можно перепечатывать такую галимую "джинсу" только потому шо там мелькнула фамилия "Булатецький"? Бред ведь написан.Местами просто набор слов :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Ужасть 15.11.2012 12:28
Одарич думал, что все само собой получится.... А тут еще в очередной раз сделал ляп (первый это когда невпопад ляпнул об афганцах), а потм сказал , что может провести в депутаты даже свою собачонку... Думаю, что ему нелегко будет выходить из складывающейся обстановки.. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Василь 15.11.2012 12:05
Погнати всіх ПРиБЮТів на чолі з Бондаренком, які дерибанили передвиборчий БЮТжет Тигрюлі в 2010-ому - тоді в опозиції з'явиться шанс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 Ипполитик 15.11.2012 11:45
Не, Олегович не святой, понятно, но непонятно мне другое: как он вообще мог обеспечить победу Жуковской? Хотьбы думала Борисовна, на что намекает. А Сене давно пора очки на переносице сломать,Мыкола- не один желающий. Если этому выдатному оппозиционеру в новой раде не укажут на его место, считайте, что удар и свобода помножили свой успех на ноль.