Відкритий турнір з мініфутболу пам’яті військового Національної гвардії України Вадима Бондаренка відбувся у Тальному на Черкащині 19 жовтня. Про це інформують у КЗ «ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» ТМР, пише viche.ck.ua

У змаганнях взяли участь команди чотирьох закладів освіти громади: Тальнівської гімназії №3, Соколівоцької гімназії, Кобринівської гімназії та Майданецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

393725712_2039001536458129_357174781253893087_n-e1697803582434

Переможцем турніру стала команда Тальнівської гімназії №3. Друге місце посіла команда Кобринівської гімназії, третє – Соколвоцької гімназії та четверте Майданецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Усі учасники були нагороджені кубками, солодощами від родини Вадима Бондаренка та грамотами і медалями відділу освіти, молоді та спорту ТМР та КЗ «ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр».

Нагадаємо, Вадим народився 19 жовтня 2001 року в Тальному. Навчався в Тальнівській ЗОШ І-ІІ ступенів №3. Із дитинства дуже любив грати у футбол. Був 4-х разовим призером області та призером Всеукраїнських змагань, на яких визнаний кращим гравцем. Після закінчення школи, Вадим продовжував грати за команду «Скала».

У 2020 році хлопець був призваний на строкову службу Національної гвардії України. Спочатку проходив службу у Черкасах, згодом був переведений до Києва, де під час виконання службових обов’язків – загинув. У ніч проти 26 травня у Києві сталася смертельна ДТП. Суддя Макарівського районного суду Олесій Тандир збив на блокпосту військового Нацгвардії Вадима Бондаренка.