реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси

Учні закладів культури разом зі своїми наставниками займають найвищі п’єдестали всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Сьогодні їм вручили сертифікати на отримання стипендії міського голови «За високі досягнення в музиці», «За високі досягнення у вокальному мистецтві» та «За високі досягнення в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва».

398588970_949844980012579_2458005094315063354_n

Зокрема, Анатолій Васильович вручив сертифікати на отримання щомісячної стипендії міського голови в розмірі 2 000 грн вихованцям шкіл – неодноразовим переможцям міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Також за високу професійну підготовку учнів грошовою винагородою в розмірі 6000 грн нагородили викладачі мистецьких навчальних закладів.

Така грошова підтримка створить умови для розвитку творчого потенціалу і стимулювання обдарованих учнів до нових творчих звершень.

«Наші діти неодноразово ставали переможцями різних конкурсів, представляючи рідне місто на найвищому рівні. Звісно, окремих слів подяки також заслуговують їхні викладачі, які прививають в дітей любов до мистецтва та краси, вкладають усю свою душу та знання виховуючи юних митців. Місто вами пишається», - зазначила кураторка освітньої галузі міста Anastasiia Chubina .

Нагадаємо, що в минулому році на засіданні виконавчого комітету розмір стипендій збільшили до 2 000 грн.

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Меломан 06.11.2023 12:06
А чому не пишете кому саме дали премії і за які здобутки? Як спортсменів, так завжди пишете. Народ повинен знати кращих з кращих!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100