реклама

реклама Делікат

реклама

Завтра, 17 листопада, о 12.00 в Черкаському обласному краєзнавчому музеї (вул. Слави, 1) відбудеться Форум демократичних сил Черкащини, ініціаторами якого є кандидат по 194-му виборчому округу Микола Булатецький та кандидат по 197-му виборчому округу Леонід Даценко.

«У заході візьмуть участь активісти виборів народних депутатів України, члени Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», «Свобода» та політичної партії «Удар», – анонсує захід на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Микола Булатецький. – «Демократичні сили Черкащини запрошують всіх охочих приєднатись».

реклама

Коментарі  

 
-4 #13 yazon din alt 17.11.2012 12:04
Цитую Ужасть:
А где ж Таменка...???? Шевченко, Кужель, Яценюк, Гриценко... ??? Мандаты обмывают, некогда?? :lol:

Названные Вами депутаты - как и другие, перечисленные в обращении черкасского ревкома- защищали выбор черкащан от голубых беспредельщиков , дневали и ночевали вместе с нами под ОВК, защищали от налётов Беркута, добивались правды в голубых судах. И черкащане - в отличие от лизоблюдов оккупантских -им благодарны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 yazon din alt 17.11.2012 12:01
Цитую Толик:
Покажите сначала городу что вы полезного сделали, хоть одно.

ДЕЛАТЬ должна ВЛАСТЬ.
Голубым памперсам по барабану вырубленный зелёный щит на Энгельса и выдернутые ели под обладминистраци ей. Они голубым оккупантам даже за террикон под Белым Домиом осанну споют! Ва всем винаваты папередники?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Виктория 17.11.2012 02:56
Город устал от глупых политиканов, которые ничего для города не сделали, но из себя возомнили королей всея руси, просящие всех поддерживать их, но на вопрос что вы для людей сделали и для города в отличии от других, они незнают что сказать и обвиняют умных людей во всех грехах.Скажите всем какая от вас лично польза была и будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Дивно??? 17.11.2012 00:35
А де голова обласної Об"єднаної опозиції-Бондаренко А.В? Кажуть у нього ревізія, рахують скільки бабок партійних було вкрадено... Тримайся Толян!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 блазень 16.11.2012 23:39
Цитую Ужасть:
А где ж Таменка...???? Шевченко, Кужель, Яценюк, Гриценко... ??? Мандаты обмывают, некогда?? :lol:

Справа в тому, що це форум нєудачніков. Хронічних 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Черкащанка 16.11.2012 20:53
Такий вигляд у них подгулявший
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 блазень 16.11.2012 19:42
"...запрошують всіх охочих приєднатись"
- третім б.у..уєш? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Обізнана 16.11.2012 19:36
Видать, поняли, что для зала на "табачке" людей не соберут, раз предпочли меньшее помещение музея ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 в темі 16.11.2012 19:01
питання: чи знають про цей захід "Удар" і "Свобода".
є інформація, що коли, зазначені лідери проводять свої акції, в анонсах пишуть організації, яким навіть не повідомляють.
тобто - користуються без дозволу чужим брендом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Толик 16.11.2012 18:39
Покажите сначала городу что вы полезного сделали, хоть одно.