реклама

реклама

Сьогодні нардеп від округу на Черкащині Віталій Войцехівський прийняв для себе рішення - припинити членство в партії "Слуга народу".

«Так як і раніше, довіряю нашому Президенту та вірю у наші Збройні сили і їх командування. Проте мої особисті погляди та сприйняття деяких речей, все частіше не співпадають із загальною партійною позицію. У багатьох питаннях ми маємо кардинально різні бачення. Саме тому логічним вважаю вихід із партії. Продовжую працювати у Парламенті і не зраджувати інтересам своїх виборців», - зазначає нардеп у «Фейсбуці».

412560936_1021781755573004_6038601683348873461_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-6 #22 Solid/// 17.01.2024 05:33
факоzольд, ці твої випуки по старим порохнявим мєтодішкам (2015-16рр) про кал омойського і "психічним хворобам" опонентів виказують в тобі хронічну розумову й ментальну нерозвинененіст ь і деградацію.
Мені ж на них суто начкхати. Аж весело що такі "диноzаври" пригожинських (так,того самого. він і твого по_роха обслужував) ольгінських методічок ше трапляються в мережі.
Даремно ти застряг в своєму боторозвитку на них. Вже й пригожина нема, а боти тявкають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 Solid/// 17.01.2024 04:48
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Solid///:
Стояти в москві в лютому 2014р раком перед хантоном красовським (довєрєне ліцо путлєра), хвалитись що будучи на посаді Секретаря РНБО України мав "постоянні й ефективні контакти з ВВ" і випрошувати дозволу "обратися" пі_Резидентом кремля в Украінє.
Знищити економіку (ракетний ПівденМаш!)й науку України, підірвати склади ЗСУ, впустити московські війська, загнатим добробати в котли - ось такий "порох" і його потроша сєкта "СОЛДАТИ", які тут смердять на по-справжньому діючого ПРЕЗИДЕНТА воюючої, а не мінсько капітулянської України.

Тобі і досі кал мойський платить за цю маячню?Чи це твоя особиста ініціатива психічно хворої особи? :lol:

Недолуге фейкоZольд, проглянь реальні події лютого 2014 в москві з твоїм порохом. Його звіт хантону кросовському й прохання дати дозвіл йти на піРезидество в Україні . Те що ти є інформамвційно обділена особина, не робить реальні фатти "маячнею".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Надежда 24.12.2023 17:29
Крысы бегут с тонущего корабля. Этот тип- типичный украинский приспособленец и вор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 СОЛДАТ 23.12.2023 23:30
Цитую Solid///:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Лейба 23.12.2023 15:01
Щось таке сталося, чого нам сірим знати не обов'язково. Але все одно, *но спливе неодмінно, як би його не ховали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #17 Solid/// 23.12.2023 14:26
Стояти в москві в лютому 2014р раком перед хантоном красовським (довєрєне ліцо путлєра), хвалитись що будучи на посаді Секретаря РНБО України мав "постоянні й ефективні контакти з ВВ" і випрошувати дозволу "обратися" пі_Резидентом кремля в Украінє.
Знищити економіку (ракетний ПівденМаш!)й науку України, підірвати склади ЗСУ, впустити московські війська, загнатим добробати в котли - ось такий "порох" і його потроша сєкта "СОЛДАТИ", які тут смердять на по-справжньому діючого ПРЕЗИДЕНТА воюючої, а не мінсько капітулянської України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #16 Solid/// 23.12.2023 03:36
Войцехівськи вчинив, як вважає за потрібне. Можлива причина -протилежне бачення щодо джерел наповнення місцевих бюджетів.
То справа депутатська.
А діло вскої потрохоСОЛДАТ-НІ - смердіти при всякому випадку.
То норм.
Не воювати ж йому. А стати депутатом хоч сільради - ні мізків, ні освіти.Тільки лайно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #15 СОЛДАТ 22.12.2023 20:57
Цитую Маркери змін:
Втеча з початково гнилих прикоритних партій, складання мандатів, евакуація літаків ...

Цікаві і цілком слушні думки.Але з особисто моєї точки зору маркерами дійсно справжніх змін буде, наприклад,спалю вання на вогнищі в центрі Києва мар"яни безумної чи такого собі арахамії.Ще непогано було б прив"язати до причинного місця нашого ... піаніно і заставити його тягати інструмент вулицями столиці.Вони не повинні втікти в останній момент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Конотопська Валька 22.12.2023 20:07
ще пригадується. Як її, аки ту кролячу сосиску, впихали в невпіхуєме і не впіхнули! Після чого вона тихо пішла на дно, зарилась в мул, прикинувшись карасьом і не висовувалась. Ну і точно, в перші дні початку війни, коли взагалі далеко-далеко не раніше ще по гарячих слідах тулуба, згребла в оберемок всих своїх личинок, включно до онуків заразом з клунками прибарахлянного , і поки парашники до Конотопу підходили, чкурнула за далекі гори. Та не за Уральські! За Альпійсько-Піренейські! А то й за Анди з Кордільєрами. От де була прозорлива сосна! Не то що нинішнє губате плєм'я.(А уявіть тодішню директорку філармонії, в сучасному образі, з губами як у міски днр - Аліни Андрієвської). Партячєйці тодішніх ригів, всим 21м, прийшлось би переполох виливать, у черкаських ворожок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Перехожий 22.12.2023 13:25
Ті хто ближче до верхівки все більше відчувають, що пахне смаленим.