реклама

реклама Делікат

реклама

Згідно з Указом Президента України Начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергiй Шаптала залишає посаду.

«Висловлюю глибоку вдячність злагодженій команді Генерального штабу за підтримку, розуміння та самовіддане виконання завдань. Особлива подяка солдатам і сержантам, офіцерам і генералам Збройних Сил України на передовій, у штабах і в тилу. Ваша відданість Україні та готовність до її захисту роблять вас справжніми Героями, і я глибоко пишаюся вами. Вдячний кожному за спільну службу та невтомні зусилля, що наближають звільнення нашої Батьківщини.

Схиляю голову перед пам'яттю воїнів, які поклали своє життя за свободу України. Щира вдячність українцям, які підтримують наше військо. Ваш патріотизм та незламність додають сил нашій армії та роблять нашу країну міцнішою. Ваш внесок у майбутню перемогу назавжди залишиться в пам'яті нації», - зазначає Шаптала в «ФБ»

417549534_737508385228909_4126538365647469474_n

Генеральний штаб ЗСУ Сергій Шаптала очолив у липні 2021 року. Перед тим був командувачем оперативного командування "Захід", першим заступником командувача військ оперативного командування "Південь".

У лютому 2015 року Сергію Шапталі присвоєно звання Героя України за виявлений героїзм у захисті територіальної цілісності та суверенітету України і високий професіоналізм під час бойових дій в Дебальцевому. Родом Шаптала із села Костянтинівка Смілянського району Черкащини.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100