На минулому тижні кандидати в депутати Верховної Ради України по 197-му та 194-му виборчих округах Леонід Даценко і Микола Булатецький подали заяву до Європейського суду в справах людини.


– Ми звертаємося до Європейського суду, тому що всі національні юридичні інстанції в Україні пройшли, – пояснив сьогодні під час прес-конференції Об’єднаної опозиції Леонід Даценко. – У позовній заяві ми юридично довели нашу перемогу на округах.

Справи кандидатів в нардепи розглядав адміністративний суд Черкас як суд першої інстанції, та Вищий адміністративний суд. Останній, за словами Даценка, «пішов на догоду Банкової (вулиця в Києві, на якій розташована Адміністрація Президента України, – ред.) та залишив рішення ЦВК щодо перевиборів в так званих проблемних округах.

Нагадаємо, за результатами виборів Микола Булатецький обійшов найближчого суперника, самовисуванку Валентину Жуковську на 12 тисяч голосів. В окрузі №197 нібито переміг самовисуванець Богдан Губський. Однак за результатами паралельного підрахунку опозиції, Даценко «обійшов» Богдана Губського на 4 тисячі голосів. Перевибори на двох «проблемних» черкаських округах (194-му та 197-му) мають відбутися навесні наступного року.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 Ужасть 12.12.2012 12:20
Уже почалося... :lol: :lol: :lol:

Народные депутаты от оппозиции - представители «Батькивщины» и «Свободы» - вытолкали из зала Верховной Рады новоизбранных нардепов Александра Табалова и Андрея Табалова. Об этом сообщает корреспондент «Главкома».
Напомним, эти двое народных депутатов от «Батькивщины» не написали свои заявления на вступление во фракцию в парламенте.
Оппозиция считает, что Александр и Андрей Табаловы должны сложить мандаты за нарушение присяги кандидата в народные депутаты, подписанной ими 5 августа этого года. Соответствующее решение приняла фракция «Батькивщина».
В. Яворивский заявил, что эти два нардепа выдвигались по квоте партии «Фронт Змин», а поэтому ответственность лежит на А. Яценюке.

Вопрос пану Яворивському. А где он был когда обирали етога самага Яценюка вождем ООпозиции??? :lol: И разве "Фронт змин" входил в это КОДло???
Вы хоть за юлю не забывайте, не жлобтесь, покупайте сухарики, да носите ей на кичу :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Прохожий 11.12.2012 20:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
Микола Булатецький та Леонід Даценко чисто перемогли на цих виборах.Якщо хтось сумнівається та готовий довести зворотнє,хочу його побачити. Якщо він доведе зворотнє, особисто преміюю його значною сумою. Хвилинку...Щойно телефонував мій старий,надійний друг і запропонував дольову участь в проекті.Якщо знайдуться люди,які спростують факт абсолютної перемоги Булатецького то їх гонорар зросте до 1 млн.доларів США.

Вы всегда выдвигаете деньги и это писанина выглядит очень смешно.. Вы хоть копейку потратили на благотворительн ость? А здесь собираетесь пожертвовать энной суммой, зная наперед, что доводить никто не собирается.А ваши планы на год.. читали.. удивились, что вы об этом пишите..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 TSEK 11.12.2012 18:00
Цитую Канівчанин:
Цитую Оксана Фігура:
Дорогий ви наш О. Чуприна! Віддайте той мільйон доларів на лікування онкохворих дітей. І буде вам щастя. Та дайте собі чистий спокій щодо піару себе-коханого. Вам особисто на виборах у нашому місті нічого не світить.

А я вважаю,що Олександр Чуприна достойний бути депутатом.Його телевізійні виступи мені найбільше сподобались.Чоловік не тільки говорить розумні речі,але й нікого не боїться,каже що думає.Що не подобається Оксані Фігурі,хай каже а то булькає незрозуміло нікому.

100% правда.Появився чоловік ,що не дурниці говорить то чого носами крутити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Канівчанин 11.12.2012 15:16
Цитую Оксана Фігура:
Дорогий ви наш О. Чуприна! Віддайте той мільйон доларів на лікування онкохворих дітей. І буде вам щастя. Та дайте собі чистий спокій щодо піару себе-коханого. Вам особисто на виборах у нашому місті нічого не світить.

А я вважаю,що Олександр Чуприна достойний бути депутатом.Його телевізійні виступи мені найбільше сподобались.Чоловік не тільки говорить розумні речі,але й нікого не боїться,каже що думає.Що не подобається Оксані Фігурі,хай каже а то булькає незрозуміло нікому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Cegth 11.12.2012 14:34
Цитую О.ЧУПРИНА:
Микола Булатецький та Леонід Даценко чисто перемогли на цих виборах.Якщо хтось сумнівається та готовий довести зворотнє,хочу його побачити. Якщо він доведе зворотнє, особисто преміюю його значною сумою. Хвилинку...Щойно телефонував мій старий,надійний друг і запропонував дольову участь в проекті.Якщо знайдуться люди,які спростують факт абсолютної перемоги Булатецького то їх гонорар зросте до 1 млн.доларів США.

Мандат Булатецького коштує більше.Віддайте Миколі Івановичу його мандат і він усім допоможе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Оксана Фігура 11.12.2012 13:40
Дорогий ви наш О. Чуприна! Віддайте той мільйон доларів на лікування онкохворих дітей. І буде вам щастя. Та дайте собі чистий спокій щодо піару себе-коханого. Вам особисто на виборах у нашому місті нічого не світить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Сергій з Кривалівки 10.12.2012 22:09
"Ужасть" та інші провладні блазні!... Що ви юродствуєте?!... Хіба Булатецький та Даценко не перемогли чесно на цих виборах по своїх округах?!... Перемоги у них тупо вкрадено... Нічого, скоро усе стане по своїх місцях, пошипіть ще трохи, побризкайте слиною!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 пугач 10.12.2012 21:14
Не только клоуны,но и д.........ох как им хочется денежек депутатских!!!С начала для города надо что-то хорошее сделать!!!Зато прославились,зн аем своих "героев"! в лицо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 О.ЧУПРИНА 10.12.2012 20:20
Микола Булатецький та Леонід Даценко чисто перемогли на цих виборах.Якщо хтось сумнівається та готовий довести зворотнє,хочу його побачити. Якщо він доведе зворотнє, особисто преміюю його значною сумою. Хвилинку...Щойно телефонував мій старий,надійний друг і запропонував дольову участь в проекті.Якщо знайдуться люди,які спростують факт абсолютної перемоги Булатецького то їх гонорар зросте до 1 млн.доларів США.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Сеня Рудик 10.12.2012 20:06
Васі більше подобається слухати тих хто підкуповує виборців, переписує протоколи, знищує виборчу документацію...