Відновлювана вартість зелених насаджень, які були знесені на Соборній площі, складає 213 тисяч 112 гривень, а місце пересаджування ялинок визначено комунальним підприємством «Управління по експлуатації будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» без погодження з Черкаською міськрадою.

Фотоілюстрація з архіву редакції

Фотоілюстрація з архіву редакції


Про це йдеться у відповіді на депутатський запит депутата Черкаської міськради Володимира Мамалиги, про що він повідомив сьогодні на сесії.

«Таким чином міський бюджет недоотримав кошти в особливо великих розмірах. Відповідно до положень Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» вимагаємо призначити перевірку, вжити заходів прокурорського реагування для повернення коштів до міського бюджету та вжити заходів до притягнення винних до відповідальності відповідно до чинного законодавства України», – оприлюднив Володимир Мамалига своє звернення до прокурора Черкаської області Миколи Лісового.

Більшість депутатів це звернення підтримали.


Нагадаємо, 2 листопада, з Соборної площі Черкас прибрали блакитні ялинки й берези. Мовляв, дерева віджили своє і їх замінять на нові.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+10 #17 Лёня 13.12.2012 22:47
[quote name="О.ЧУПРИНА"]В коридорах ОДА ходять розмови про те,що ... А Чуприна досі ходить по коридорам ОДА,може дадуть якусь дачку стерегти ))) а ще і розмови підслуховує,щоб було про що пліткувати :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 Ужасть 13.12.2012 11:03
Цитую Володимир МАМАЛИГА:
Цитую Ужасть:
оприлюднив Володимир Мамалига своє звернення до прокурора Черкаської області Миколи Лісового.
-----
Когда запыт в прокуратуру по своему партийному бонзу НУНС озвучите :roll:

Я до НУНСа не маю відношення з 26 жовтня. Питання до тодішніх нунсових депутатів; Кармазіна, Катеринчука, кириленкаґ, яценюка та інших ґурвіців...

:-)
Ну были же там??? Почему не боролись с ворами-коллегами вашими на той час :roll:
И еще одно... озвучьте пожалуйста мотивы Вашего вступления в НУНС и мотивы выхода из него???
И уже приевшееся, но Вы на него так ответа и не даете. То Вы поддерживали Регионы, то БЮТ, потом охрану природы, потом НУНС. У Вас меняется мировозрение или счета в банках??? :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Смайл 13.12.2012 09:42
Цитую Антонина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
...організована злочинна група у складі Тарана,Тулуба та керівників облради нанесла збитки бюджету Черкас у особливо великих розмірах. 2


Про які збитки бюджету міста ви говорите, якщо КП "Будинок рад" фінансується з обласного бюджету.

Про моральні. А вони, як відомо, найзатратніші. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 choe 13.12.2012 09:26
а ще давайте порахуємо вартість знесеного пам"ятника .два роки колись його тільки монтували - зарплату і за відрядження митцям та будівельникам платили.його вартість тоді порівнювали з будівництвом кількох багатоповерхіво к. а нині де те каміння складують.і ялинки туди - відслужили. а як би дерева бува попадали під час нинішньої чи якої іншої стихії - теж було б що обговорювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Володимир МАМАЛИГА 12.12.2012 23:28
Цитую Ужасть:
оприлюднив Володимир Мамалига своє звернення до прокурора Черкаської області Миколи Лісового.
-----
это хорошо, что депутаты не байдужие. На то и щука чтобы карась не дремал. Чтобы пан Мамалыга не терял темп в своей борьбе за справедливость...не мог бы он как глава обласного НУНСА сделать запыты во все прокуратуры державы куда девались деньги (а это не 200 тысяч грн., а 300 миллионов грн. и миллионов когда доллар был по 5 грн. :roll: ) собранные его сегоднящним патроном по партии паном Ющенко, с супругой, на больницу будующего и когда же будут там детишек лечить.Когда запыт в прокуратуру по своему партийному бонзу НУНС озвучите :roll:

Я до НУНСа не маю відношення з 26 жовтня. Питання до тодішніх нунсових депутатів; Кармазіна, Катеринчука, кириленкаґ, яценюка та інших ґурвіців...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #12 ОЛЬГА 12.12.2012 18:59
Цитую Антонина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
...організована злочинна група у складі Тарана,Тулуба та керівників облради нанесла збитки бюджету Черкас у особливо великих розмірах. 2


Про які збитки бюджету міста ви говорите, якщо КП "Будинок рад" фінансується з обласного бюджету.

А деревья-то городские.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Антонина 12.12.2012 18:41
Цитую О.ЧУПРИНА:
...організована злочинна група у складі Тарана,Тулуба та керівників облради нанесла збитки бюджету Черкас у особливо великих розмірах. 2


Про які збитки бюджету міста ви говорите, якщо КП "Будинок рад" фінансується з обласного бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Олексій 12.12.2012 13:27
Так ви на Центральний стадіон сходіть, там поле теж зелене, ще й більше, теж ніфіга крім газону нема, чим не ландшафтний дизайн??? ;-) Зрізали старі грець - із ним, посадіть нові, ялинка не так швидко росте. А от із тих туйок путнього наврядчи щось вийде. Сподіваюсь весною ще щось досадять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #9 Правда 12.12.2012 12:19
Цитую N.Mandela:
Щоразу,проходяч и момо лисої площі,шлю прокльони тулубам за вандалізм та наругу над нами,черкащанам и та не перестаю дивуватись їх обмеженому смаку (якщо це так можна назвати).
Геть з Черкас! Геть!

А мне нравится, что сделали -- теперь площадь действительно площадь, а не лес... Милый ландшафтный дизайн и ёлочки молоденькие красиво смотрятся.
А относительно прокленов -- так это грех большой и платить за это будете если на Вы, то потомки Ваши. А жаль...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Олексій 12.12.2012 11:07
Мамалига молодець, хоча б таким чином щось робить, всі звичайно розуміють, що це нічого не дасть і він отримає чергову відписку...
Звісно погано, що зрізали ялинки, площа тепер не та, а ті туйки верх дибілізму...
"Общественности взять под контроль"??? А де у нас та общественность??? У нас перед виборами попіаритись можуть, нагнати пацанів з прапорами, плакатами, палатками, а "общестевеності" у нас нема, нажаль, як би хто не рвав на собі сорочку всім все глибоко по-барабану. Де ваші Даценко і Булатецький були???