реклама Делікат

Підприємець Андрій Роженко перевіз свій бізнес із Костянтинівки на Черкащину.

Тепер вісім його автобусів сполучають понад 20 сіл, пише Суспільне.

На початку повномасштабної війни громада не мала жодного автобусного сполучення, розповів очільник Тальнівської громади Василь Сідько.

Вщент забитий речами автобус здолав 600 кілометрів із Донеччини до Тальнівщини. Для одного із працівників він став можливістю врятувати сім'ю, розповів Андрій Роженко:

"На ньому працював Михайло. Він перевіз сюди свою родину — дітей і дружину. Наразі цей автобус трохи в неробочому стані. Це перший автобус, який я переобладнав у Часовому Ярі зі звичайної «Газелі» на «Руту»".

Підприємець Андрій Роженко релокував бізнес із Донеччини на Черкащину і нині перевозить людей із Тального та понад 20 прилеглих сіл. Суспільне Черкаси


Пан Андрій — підприємець із Костянтинівки. Його фіолетову "Руту" влітку 2022 побачили працівники міської ради та запропонували співпрацю:

"Немає автобусів у селі, почав трохи "калимити", побачив голова громади. Знайшли мене, зателефонували, зустрілися".

На початку повномасштабної війни на Тальнівщині не було автобусного сполучення, зазначив голова громади Василь Сідько:

"Що по селах, що в Тальному все зупинилось. Запустили лише по Тальному один автобус, який їздив через усе місто. Це було незручно".

Пан Андрій врятував ситуацію. Тепер його автобуси обслуговують двадцять довколишніх сіл на чотирьох напрямках. Запустили і три маршрути по місту. Ігор Голик — водій автобуса номер три. За кермом він майже сорок років. Із появою нового перевізника отримав роботу:

"Почув, що треба водія на роботу, прийшов. Подивився — умови праці нормальні, працювати можна, старатися потрібно. У нас два водії: два дні працюємо, два дні вдома".

Пані Марія їздить автобусом мало не щодня. На кожному напрямку має "свою" зупинку:

"Одиничка їздить майже до мене додому. Трійка і двійка — до лікарні, звісно, добре".

Тальнівщина для нього тепер стала рідною, зазначив Андрій Роженко. Як і люди тут:

"Щирі, спокійні. Відчуття приємні".

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Сергій 03.05.2024 14:40
Особисто я б рекомендував почати бізнес з інвестуванням в надра нашої країни та почати вести чудову і прибуткову справу. Звісно, для цього потрібно мати усі необхідні документи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100