реклама

реклама

Представники Черкаської обласної платформи громадського руху «Чесно» оприлюднять список фальсифікаторів виборів депутатів до Верховної Ради України, які відбулися 28 жовтня. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив координатор руху в області Назар Обідзінський.


– Вибори на 194-ому (з центром у Черкасах) і 197-ому (з центром у Каневі) виборчих округах є незакінченими з одного боку – через незаконні дії членів окружних та дільничних комісій, а з іншого боку – через небажання влади на законодавчому рівні притягнути до відповідальності порушників виборчого процесу, – вважає представник черкаського руху «Чесно» Олександр Калько.

Відтак, за словами Назара Обідзінського, їхня організація відслідкує, ким є члени цих комісій, охарактеризує їхні дії під час виборчого процесу та з’ясує, яким чином вони здійснювали фальсифікації.

– Якщо після оприлюднення списку фальсифікаторів від правоохоронних органів не буде жодної реакції, нашим святим обов’язком стане надати оцінку і їхній діяльності, – говорить координатор руху «Чесно» в області .

Крім того, активісти руху обіцяють зробити все для того, щоб не допустити цьогорічних порушників до наступних виборів.

– Ми не допустимо до виборів таких кандидатів, як Володимира Матюшу (канівський самовисуванець, – ред.), який поїдав виборчу документацію, – пояснив на прикладі черкаський активіст Ігор Сичов. – Вважаю абсурдом і те, що 197-ому ОВК, саме ту, де неможливо було встановити результати виборів, очолював Максим Онищенко – людина з непогашеною судимістю. Навіщо він там був, логіка є…

Серед подальших планів руху «Чесно» – моніторинг не тільки новоутвореної Верховної Ради України, а й районних, місцевих та обласної рад.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Виборець 18.12.2012 14:37
Теж мені знайшли фальсифікаторів , Матюшу назвали першим ви мабуть іді..и рух "НЕчесно" назвіть реальних фальсифікаторів .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 О.ЧУПРИНА 17.12.2012 22:24
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Вся їх поведінка під час передвиборчої компанії не вкладується в логіку нормальних, патріотично налаштованих людей


Безумовно, Гресю, Гриценку і Томенку, а також їхнім нащадкам ганьба по 8-коліно за бездарно проведену виборчу кампанію...

Але! В мене, наприклад, немає ані крихти сумніву, патріотом кого або навіть чого являється ЧуПРина. Доказ цьому - тонни бруду вилитого на колег по опозиційному табору, дружба з усіма можливими регіоналами, совкове мишлення, нездатність принести в жертву свої наполеоновські амбіції ради досягення вищої мети... :roll:

Приведіть приклад з "...тонн бруду вилитого на колег". Що з надрукованого чи сказаного, мною є неправдою? Віднесіться до цього відповідально.Якщо доведете хоча б один факт,я вас залишу в покої і ідентифікувати не буду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Василь 16.12.2012 11:18
Цитую Карпо:
Шановне ,,Чесно", а чому не обговорюється те, що відбувалося в Смілі на 198-му?


А що там відбувалося, ПРосвітіть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Василь 16.12.2012 11:17
Цитую Ли:
Василь, Вы чего пристали до Чуприны? Это уже выглядит смешно... :D :lol:


Нехай цей пан-товріщ подивиться на себе збоку, можливо, зробить висновки. А висновки тут можуть бути наступні:
1. Або ПРипинити лити бруд на тих хто ще намагається боротися з голубим режимом, відхреститися від ПРущих дружбанів, покаятися перед Українським народом та почати життя наново
2. Або ЧЕСНО йти в регіони і без крихти сорому їсти хліб Юри Єнакієвського 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Василь 16.12.2012 11:12
Цитую О.ЧУПРИНА:
Вся їх поведінка під час передвиборчої компанії не вкладується в логіку нормальних, патріотично налаштованих людей


Безумовно, Гресю, Гриценку і Томенку, а також їхнім нащадкам ганьба по 8-коліно за бездарно проведену виборчу кампанію, за нездатність організувати навколо себе морально стійких людей, за узурпацію ідеї скинути голубий режим, за те що "кинули" виброрця ради 100% гарантованого місця в ВР, за торги з наперсточниками Маман пастором Шлангом і Сєнькой Кроліком

Але! В мене, наприклад, немає ані крихти сумніву, патріотом кого або навіть чого являється ЧуПРина. Доказ цьому - тонни бруду вилитого на колег по опозиційному табору, дружба з усіма можливими регіоналами, совкове мишлення, нездатність принести в жертву свої наполеоновські амбіції ради досягення вищої мети... :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Карпо 14.12.2012 22:09
Шановне ,,Чесно", а чому не обговорюється те, що відбувалося в Смілі на 198-му?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Ли 14.12.2012 22:05
Цитую Василь:
А я називаю рейтинг технічних тушок:
1. ЧуПРина
2. Фурман
3. Костенко


Василь, Вы чего пристали до Чуприны? Это уже выглядит смешно... :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 О.ЧУПРИНА 14.12.2012 20:45
Всіх Учасників дискусії дякую за увагу до мене. Безумовно звинувачувальні вислови коментуючих потребують доведення.За які суми Гресь та Томенко продалися я не знаю,але диму без вогню не буває.Вся їх поведінка під час передвиборчої компанії не вкладується в логіку нормальних, патріотично налаштованих людей. Дуже хочу,щоб вони спростували підозру та розвіяли сумніви.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Тимофей Иванович 14.12.2012 17:15
Цитую ЧИНГИЗ-ХАН:
Ты в корне не прав василёк, что касается тушек.Я проживаю на 195 изб. округе и видел, как вёл свою предвыборную компанию Чуприна. в отличии твоих друзей- зубика и греся. Один спрятался за юбкой Тимошенко Ю,а у другого хватило ума только на тотальный подкуп,прикрыва ясь пресловутым фондом.Я больше чем уверен, что ты голосовал за зубика- "страшного оппозиционера".Так что василёк не пудри мозги относительно голубой власти.Ну ещё не вечер! СЛАВА УКРАИНЕ!!!

Не согласиться с Вашим выводом нельзя.По своим потенциальным возможностям Чуприна однозначно превосходит своих конкурентов.Но ему надо было смелее добиваться снятия кандидатуры Греся,который вел себя крайне пассивно и очень похоже на то,что взял деньги за неснятие.В таком случае была бы интересная борьба.Согласен с Василем в том,что Томенко область слил однозначно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 ЧИНГИЗ-ХАН 14.12.2012 15:18
Ты в корне не прав василёк, что касается тушек.Я проживаю на 195 изб. округе и видел, как вёл свою предвыборную компанию Чуприна. в отличии твоих друзей- зубика и греся. Один спрятался за юбкой Тимошенко Ю,а у другого хватило ума только на тотальный подкуп,прикрыва ясь пресловутым фондом.Я больше чем уверен, что ты голосовал за зубика- "страшного оппозиционера".Так что василёк не пудри мозги относительно голубой власти.Ну ещё не вечер! СЛАВА УКРАИНЕ!!!