1 червня 2024 року оголошено конкурс на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Володимира Затуливітра, встановленої Національною спілкою письменників України, Шевченківським національним заповідником та благодійним фондом Володимира Затуливітра з метою вшанування пам’яті талановитого письменника Володимира Затуливітра й популяризації його творчості.
Премію присуджують за високохудожні твори (поетичні збірки), в яких на архетипному рівні зображено український національний характер, осмислено історичну долю України та її народу; для яких властиві складна метафорика, асоціативність, пошук нових форм відображення дійсності.
До участі в конкурсі допускаються книжки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх трьох років, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, читачів. Мова творів − українська.
Право подання творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або кілька творів одного автора. На здобуття премії можуть претендувати письменники України та українського зарубіжжя. Посмертно премія не присуджується.
Організація, яка підтримує кандидата на здобуття премії, подає до конкурсної комісії (на адресу: 19003 м. Канів, в. Т. Шевченка, 102 (Тарасова Гора), Шевченківський національний заповідник, тел/факс (04736) 32368, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду такі документи:
*офіційне подання з оформленням позиції та її короткою мотивацією;
*5 (п’ять) примірників представленого твору чи творів;
*рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).
Прийом робіт на конкурс закінчується 12 липня. З 13 по 23 липня проводитиметься громадське обговорення творів, поданих на конкурс. Визначення лауреата − до 25 липня. Вручення премії – 28 липня на Тарасовій Горі в музеї Тараса Шевченка. Лауреатові вручається диплом і грошова винагорода − 5 тис. гривень.
Про це пише генеральна директорка Шевченківського національного заповідника в Каневі Валентина Коваленка
реклама
Коментарі
Типова. Після 1995, точно писав в ній "Нє состоял, не прінімал, нє учайствовал, родственніков за граніцей нє імел і не імєю,..."
З травня 1980 по грудень 1980 рр. — інструктор сектору преси ЦК ЛКСМУ.
1986—1995 роки — на посаді завідувача редакції літератури народів СРСР у видавництві «Дніпро»."
А міг би на сьогодні аж до писаря при сучасних козачках дорости.
Стрічка RSS коментарів цього запису