– Оцінка рейтингової діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрації за січень-вересень 2012 року, засвідчила, що робота нашої команди дійсно ефективна, адже Черкащина за результатами аналізу в цілому посіла почесне 3 місце, – цитує прес-служба Черкаської облдержадміністрації слова губернатора Сергія Тулуба.

– За напрямом «Економічний розвиток» – 1 місце; «Інвестиційна діяльність», «Державні фінанси» та «Рівень злочинності» – 3 місце; «Захист прав дитини» – 4 місце, – перераховує досягнення Сергій Борисович.

Особливістю рейтингової оцінки, яка розрахована у Державному комітеті статистики України, є комплексність та неупередженість. Адже вона здійснена на основі врахування 81 показника: це економічний розвиток; інвестиційна та інноваційна діяльність; державні фінанси; підтримка бізнесу; споживчий ринок; населення та ринок праці; житлово-комунальне господарство; освіта та охорона здоров’я; захист прав дитини; рівень злочинності; екологія.

– Тобто у цьому рейтингу охоплено аналіз усіх пріоритетних для держави та громадян напрямів роботи, – сказав голова ОДА.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Денис 21.12.2012 18:05
Цитую КС:
Чому з такими позитивними результатами падає рейтинг влади? Висновок очевидний -показники дуті і підтасовані. З таким фальшування та привнесенням "себе коханого", Тулуб свідомо виставляє "гаранта" відповідальним за провал розданих обіцянок. Губернатор своїм "хвастівством" знищує мізерні лишки народної довіри.

Он - герой Укрианы, ему можно. Он не фальсифицирует, он занимается мифотворчеством , почувствуйте разницу :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Жесть 19.12.2012 10:44
Цитую житель міста:
Цитую Василь:
Дикий позор этот тулуб и его криминально недоразвитая шайка олухов!!!

Зато, ви, мабуть, велика гордість нашої області. Вибачте, не розчула, де почитати про Ваші досягнення. І ще може поясните, як розуміти словосполучення "криминально недоразвитая"... Тобто ви за розвинутий криміналітет в нашій країні?

Читай внимательней и включай мозги, недоразвитый и я не "Василь" между прочим. Бесит дурость.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 КС 19.12.2012 10:26
Чому з такими позитивними результатами падає рейтинг влади? Висновок очевидний -показники дуті і підтасовані. З таким фальшування та привнесенням "себе коханого", Тулуб свідомо виставляє "гаранта" відповідальним за провал розданих обіцянок. Губернатор своїм "хвастівством" знищує мізерні лишки народної довіри.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 3 місце 19.12.2012 09:59
Цитую Аналітик:
Цитую Смайл:
Особливо тішить, що за рівнем злочинності ми на 3 місці! :lol:

Так, це дуже тішить, адже цей показник засвідчує дуже низький рівень злочинності (рейтинг кабміну будується на тому, що 1ше місце -- найкращий показник, а останнє -- найгірший).

Мужик, тут люди не з бронепоїзда, але з почуттям гумору. Не силься пояснювати, що й без тебе всі розуміють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Новый гость 19.12.2012 00:16
Самое страшное даже не это,
а то в каком дерме в целом страна если нашу область
оценили на этом уровне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 За что? 18.12.2012 19:14
Полный апокалиптик в рамках страны. Если в результате своей деятельности наша областная администрация заняла 3 место, то что тогда творится в других областях!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 житель міста 18.12.2012 18:44
Цитую Василь:
Дикий позор этот тулуб и его криминально недоразвитая шайка олухов!!!

Зато, ви, мабуть, велика гордість нашої області. Вибачте, не розчула, де почитати про Ваші досягнення. І ще може поясните, як розуміти словосполучення "криминально недоразвитая"... Тобто ви за розвинутий криміналітет в нашій країні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Аналітик 18.12.2012 18:26
Цитую Смайл:
Особливо тішить, що за рівнем злочинності ми на 3 місці! :lol:

Так, це дуже тішить, адже цей показник засвідчує дуже низький рівень злочинності (рейтинг кабміну будується на тому, що 1ше місце -- найкращий показник, а останнє -- найгірший).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Василь 18.12.2012 17:28
Дикий позор этот тулуб и его криминально недоразвитая шайка олухов!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 ЧИНГИЗ-ХАН 18.12.2012 16:23
Необходимо беречь главного смотрящего! Чем дольше он надзирает за областью, тем меньше шансов у яныка быть избранным на второй срок.