реклама

реклама Делікат

реклама

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запустила онлайн-курс з правил дорожнього руху для дітей та підлітків. 

Навчання проводитимуть викладачі із багаторічним досвідом, а студентів курсу навчатимуть основ поводження на дорозі та надання першої домедичної допомоги.

Як зазначає директорка Гончаренко центру Онлайн Вікторія Захарова, заняття проводитимуть одразу для двох груп: для дітей віком від 11 та від 14 років.

Курс ПДР для дітей і підлітків запустили у Черкасах


«Діти та підлітки — це велосипедисти, скейтбордисти, скутеристи, любителі різного роду електротранспорту, гіроскутерів, моноколіс, електросамокатів і так далі. Вони активні учасники дорожнього руху, проте часто не знають навіть елементарних правил, яких слід дотримуватися на дорозі. Ми хочемо це виправити — тож запустили онлайн-курс, який можна пройти з будь-якої точки світу. На курсі не буде нудної теорії — лише інтерактивні вправи та багато практики», — ділиться Вікторія Захарова.

На курсі учасники віком від 11 років вивчатимуть основи ПДР з фокусом на правила для пішоходів та власників велосипедів. Крім цього, їм розкажуть про надання першої медичної допомоги та проведуть практичний інструктаж із порятунку життя в екстрених ситуаціях.

Підлітки віком від 14 років вивчатимуть базові правила дорожнього руху, а також основні правила користування транспортними засобами. Їм також розкажуть, як надавати першу домедичну допомогу в надзвичайних ситуаціях.

Заняття проводитиме сертифікована викладачка курсів з правил дорожнього руху. Тренерка має педагогічну та юридичну освіту, значний досвід роботи в правоохоронній системі, зокрема у ювенальній поліції.

Навчання розпочнеться після 24 червня, а для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.

«Віримо, що цей курс допоможе дітям в дорослому житті бути обізнаними у своїх обов’язках та правах як учасника дорожнього руху, дотримуватися ПДР під час керування транспортним засобом, вміти надати допомогу у разі ДТП та бути більш відповідальними на дорозі», — додають організатори.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100