реклама

реклама Делікат

реклама

8 червня на День народження Героїні світу Ірини Сеник, яка 34 роки відбула в московських тюрмах і таборах, у Львові пройшов звітно-виборчий Збір Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих ("ВТПВіР").

У Роботі Збору взяла участь делегація Черкаської обласної організації "ВТПВіР". Про це інформує "Прочерк"

Без назви2

Почесними гостями заходу були і перед присутніми виступили багатолітні політв'язні, відомі громадські діячі: Ігор Калинець - поет і прозаїк, один із чільних представників так званої «пізньошістдесятницької» генерації і дисидентсько-самвидавного руху в Україні, політв'язень, Марія Шухевич - донька Романа Шухевича, Мирослав Маринович - проректор УКУ, публіцист, Ярослав Геврич - депутат 1-го демократичного скликання Львівської обласної ради, Юрій-Орест Яринич, а також директор Українського Інституту Національної Пам'яті Антон Дробович.

На Зборі було обрано новий керівний склад Товариства. Головою "ВТПВіР" став колишній міський голова Дрогобича, депутат 1-го скликання Львівської обласної ради Мирослав Глубіш.

Без назви

Заступниками голови члени Збору обрали голову Дніпровської організації "ВТПВіР" Івана Дремлюгу, Лева Глухівського- Народного депутата України трьох скликань, Ореславу Хомик - депутата Львівської обласної ради 1-го скликання і нинішнього 8-го скликання та Анатолія Василенка - голову Черкаської обласної організації "ВТПВіР".

Делегати Збору проголосували також за Провід організації і Координаційну раду, до складу якої увійшов смілянин Олександр Вівчарик.

Закінчився Збір покладанням квітів на могилу Ірини Сеник на Полі Почесних поховань Личаківського цвинтаря, а також колишнього почесного голови "ВТПВіР" Петра Франка, Юрія Шухевича, Дарії Гусяк, Ірини Калинець, Генерала Кульчицького та інших достойників.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100