реклама

реклама Делікат

реклама

Сьогодні у Смілі на базі центральної міської бібліотеки ім. Олени Журливої відбулася професійна культурологічна зустріч бібліотечних працівників на тему: «Спроможність бібліотек у співпраці з владою і громадою».

Ця подія зібрала бібліотечних працівників із Черкас, Городища, Кам’янки, Чорнобаю, Корсунь-Шевченківського та інших міст. Гості приїхали до Сміли, щоби на місці вивчити й перейняти досвід поліпшення умов утримання бібліотечних закладів у нинішніх непростих умовах фінансування.

448633967_1621043298697022_2720491902367839829_n

Останнім часом бібліотечна мережа Сміли зазнала змін: одразу три філії, котрі донедавна знаходилися у малопридатних умовах, переселилися під дах загальноосвітніх шкіл №№ 4, 11 і 7, де завжди тепло, сухо, є широкі можливості для проведення різноманітних читацьких заходів. Ця ініціатива не залишилася непоміченою в області, отримавши схвалення і підтримку.

― Смілянська бібліотечна мережа, яку очолює досвідчений керівник Ірина Огус, є однією з найкращих на Черкащині, ― зазначила завідувачка методичного відділу Черкаської обласної науково-універсальної бібліотеки Наталія Вітавська. ― Тут шукають і вміють знаходити оптимальні рішення для того, щоби книгарні продовжували свою активну діяльність, були потрібними і корисними.

Учасників бібліозустрічі привітали заступниця міського голови Сміли Тетяна Карло і керівниця міського відділу культури Ірина Бобошко.

Гості відвідали всі три школи, куди було переміщено бібліотечні філії, а також оглянули сучасне підземне укриття, побудоване на території школи-колегіуму №3.

Після цього учасники сьогоднішньої зустрічі обговорили низку питань подальшої бібліотечної реформи і поліпшення умов праці громадських книгарень.

Олександр Слєпцовський, фото автора

реклама

Коментарі  

 
-4 #1 Смілянський дільож. 19.06.2024 14:14
Ділилися по чесному! Всё пупулам!
- ето тєбе!, ето мне, ето тєбє, ето обратно тєбе, ето всё время тєбє, нє нам такой досвід нє нужон,.....
- так, ми сєбя нє обдєлілі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100