Депутатка ЧМР Валерія Шинкарьова під час сесії звернулася до департаменту соцполітики з пропозицією створення належних умов для ветеранів війни з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних.

2025-05-22-11.41.20-1280x836

Про це інформує видання «ВиЧЕрпно».

За словами Валерії Шинкарьової, вона отримала численні звернення, в яких ветерани скаржаться на неналежні умови.

«Їхнє житло не відповідає базовим стандартам доступності. Не має пандусів, підіймачів, у будинках вузькі двері, в які не проїде крісло колісне», — наголосила депутатка.

Вона закликала дослідити, скільки ветеранів у місті пересуваються на кріслі колісному й потребують переобладнання житла, а також розробити міську програму щодо переобладнання їхніх помешкань відповідно до стандартів безбар’єрності.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100