У Смілі біля кінотеатру з’явилася нова квіткова локація, однак завершити її оформлення комунальники не встигли — частину щойно висаджених рослин викопали невідомі.
Про це повідомляє міський голова Сміли Сергій Ананко.
«Попри війну та складну ситуацію в країні, громада прагне зберігати красу й порядок у місті, аби зустрічати нових жителів і переселенців не байдужістю, а турботою та охайністю. Кожна квітка на клумбі — це не лише прикраса, а результат спільної праці та вклад коштів громади», – ідеться в повідомленні.
Завдяки камерам відеоспостереження системи «Безпечне місто» зафіксовано осіб, які можуть бути причетними до інциденту.
«Якщо вам відомі їхні імена — прохання звернутися до диспетчера виконкому за номером: 2-00-01», – закликає Сергій Ананко.
реклама