реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода позитивом української виборчої системи вважає те, що мерів обирають. Однак вихованцям комуністичної номенклатури це не потрібно. Про це вона розповіла «Газеті по-українськи».

– Навіть при Ющенку 30 відсотків голів місцевих рад не добули свого терміну, – каже Любов Майборода.

Після того, як депутати Черкаської міської ради відправили у відставку мера Сергія Одарича, Любов Володимирівна створила комітет захисту місцевого самоврядування.

– Діяльність комітету – інформаційно-просвітницька. Наша мета – не захищати Одарича. Маємо довести, що треба жити за правилами, бо так жити спокійніше. Ходжу майже на всі засідання нового виконкому, через сто днів проаналізую роботу цих «гекачепістів», – запевняє депутат облради.

На думку Любові Володимирівни, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб не сприймав незалежності Сергія Одарича:

– Саме завдяки Одаричу демонтували пам'ятник Леніну, площу перейменували в Соборну, вулицю Енгельса – на Чорновола. Такі дії не сприймалися Партією регіонів. Після того, як на Черкащині на виборах до Верховної Ради пройшли два опозиційні кандидати – Булатецький і Даценко, а 80 відсотків черкащан проголосували за опозицію, Сергій Тулуб зрозумів, що з таким мером перемогу Януковичу 2015 року він не забезпечить. Тому почав шукати шляхи, щоб нейтралізувати Одарича. І тут йому підставив плече голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко. Разом з губернатором «бютівці» вчинили заколот, зняли законно обраного мера і обрали секретарем ради комуніста.

Любов Майборода переконана: люди не виходять захищати свій вибір, тому що влада їх не слухає.

– Наприклад, у другій черкаській дитячій поліклініці батьки зібрали 3500 підписів на те, щоб провести ремонт будівлі. Реакція міської і обласної влади – нуль. Люди стануть на захист мерів, коли вони доведуть свою повагу до громади.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100