Директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадима Рудишина звільнили із займаної посади за станом здоров’я. Про це сьогодні повідомив журналістам голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Оксані Криницькій слід збирати сумки на Черкаси

Оксані Криницькій слід збирати сумки на Черкаси


За його словами, Вадим Рудишин перейшов на іншу роботу, бо стан здоров’я не дозволяв йому обіймати займану посаду.

Замість Рудишина очолити департамент може голова Золотоніської РДА Оксана Криницька. Її кандидатуру навіть погоджено вже у відповідному міністерстві.

– Але тепер постає питання, хто замість неї очолить Золотоніську райдержадміністрацію. Та вже в серпні усі ці кадрові питання будуть вирішені, – пообіцяв Сергій Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Ачуметь... 02.08.2013 15:01
Наталыя всі в курятнику кажуть, що як жінка Ви красиві, але як спеціаліст Ви великий нуль...А тепер мені поясніть за які заслуги Вас призначили на посаду начальника Обл.управління культури, а Вашу подругу, яка самостійео не працювала і дня, так постійно "тягнуть"... на посади...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Шполянин 02.08.2013 14:17
Канешно гарно, взяли людину з вулиці яка ні одного дня не працювала на держслужбі, а в загалі ні в якому керівництві, тому що у ПП її батьеко керував, і поставили за гарні очі районном керувати... Невже, наталія , Ви думаєте, що всі сьогоднішні і не знають як все робиться і за які заслуги. Мою дочку кандитата економ. наук, чому то не поставили районом керувати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Кадровик 02.08.2013 14:09
Наталія, краще розкажіть як Вас із колгоспу і за які заслуги поставили очолювати Обл.упр. культури?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Наталія 02.08.2013 13:08
Прочитавши коментарі, подумала , чого це скільки злості та некоректності,. Жінка працює , я думаю на тій посаді що була - гарно..тай надалі є над чим працювати - проблем достатньо... Чого лити бруд? Це як в бібліі- "хай кине камінь, хто не винен !! " Подумайте... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Бу-га-га-га 02.08.2013 12:37
А ви думаєте, для чого Герой постійно тасує кадри? Хто більше заплатить той і буде на посаді, а в красивих жінок є другий варіант, включати передню приводну...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 стабилизец 02.08.2013 12:28
Ога, ленинский лозунг о том, что повариха может управлять государством, наконец то претворен в жизнь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Запитання до СБТ 02.08.2013 11:57
Оксано Тулуб так просто не призначає на посади і про це всі знають в області хто працює держслужбовцем...Або плати зеленими за посаду або л... під кого то...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Ачуметь... 02.08.2013 11:02
Ой, Оксано, Оксано, пожадієш з часом, що із дідами водишся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Новый гость 02.08.2013 00:18
Наверное за столом не помещался, а оперировать поздно.
А Туло****е с возрастом потянула на женщин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Loki 01.08.2013 16:28
Та да. На таку голову, шо була крыла не хватит!! Ничего против того, шо он возмёт под свою крышу альтернативную дамочку, народ думаю против иметь не будет. Хто ж попрёт против відповідного министерства, якэ мабуть уже не тілько погодило, а даже точно уже и рассмотрело фсе ёё преимущиства))) .