реклама Делікат

 Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич нині працює на заводі «ТЕМП» консультантом генерального директора та заробляє вдвічі більше, ніж на мерській посаді. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.


Сьогодні Сергій Одарич заробляє вдвічі більше, ніж на мерській посаді

Сьогодні Сергій Одарич заробляє вдвічі більше, ніж на мерській посаді

– У мене десь виходить близько десяти тисяч гривень на місяць. Але це ще не межа, ми зараз укладаємо низку контрактів, тому буде більше, – сказав Сергій Одарич. – У мої обов’язки входить… все: пошук нових замовлень, оптимізація роботи виробництва, зменшення собівартості випуску, автоматизація виробництва тощо…

Він запевнив, що від нової роботи отримує значно більше задоволення, ніж від минулої.

– У мене взагалі практика була, що я кожні три роки змінював роботу. Трохи пропустив, тому зараз надолужую згаяне, – зазначив Одарич. – Я пишаюся тим, що наш завод виробляє обладнання для конвеєрів, що виготовляють BMW, Opel. Думаю, наступного тижня ще підпишемо контракт на виготовлення обладнання для Porsche. Я думаю, це непогана реклама для нашого міста, що на обладнанні, що створене в Черкасах, збираються такі круті автомобілі.

реклама

Коментарі  

 
+9 #21 федор принципиальный 09.08.2013 16:17
Город угробил,добралс я до завода..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Правда 09.08.2013 10:07
Одаричу просто треба офіційний дохід показувати, за рахунок якого він утримує когорту своїх юристів та адвокатів. А так по-суті він сам собі і платить, оскільки є одним з власників заводу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Басаврюк 09.08.2013 00:06
Цитую Скептик:
Ох и злобные ж вы, как собаки цепные! Он и там достигнет того, что для предприятия намечает. А вы останетесь с кучкой жалких ничтожных личностей во главе города.

Ну точно-предприятие намечается еще то, О*пели на песке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Басаврюк 09.08.2013 00:04
От отсюдова и Австрия со слежкой! Понаездил "заказов" по Европах , попрятал понатыренные $$$, они и следят за ним, чтобы делишки общие не прогорели. А то он и их надует. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Басаврюк 09.08.2013 00:03
Цитую Karton:
Для БМВ виготовляють звук для клаксонів,а для ПОРШЕ с- салонне повітря :lol: :lol: :lol:
Взагалі цікаво,ТЕМПУ практично немає,а він ще щось випускає.

:D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 Черкащанка 08.08.2013 20:50
А зачем же вы тогда на суды подаете? Болит головушка за мерским креслом.Совет вам такой-вы бы забрали к себе на работу и ту свою команду которую притащили в горисполком и из хамов сделали панами.И тогда каждый четверг водили их в ХАБИБИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Лида 08.08.2013 19:14
Отличная идея- всем уволенным демократам- исправительные работы на ТЕМПе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #14 Мент 08.08.2013 19:14
Сейчас готовим документы в суд о его хищениях на заводе на 7 млн.грн.
Так что кино будет многосерийное...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 блазень 08.08.2013 19:08
Олєговіч - відомий многостаночник :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #12 Лия 08.08.2013 18:53
Чтоб вы знали,Темп никогда не останавливался.В лихие 90-е была задолженность по з/плате,но работали.А сейчас очень много работы и зарплата ежемесячно выплачивается и полный соцпакет.