Упродовж літа ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Кузьмінський преміював трохи більше півтора десятка студентів. Про це Анатолій Іванович повідомив учора під час зустрічі з журналістами.


Розмір премії дорівнює мінімальній місячній стипендії – 730 гривень.

– От працюють у приймальній комісії дві студентки – 4-курсниця ННІ іноземних мов Яна Громико та 3-курсниця ННІ української філології та соціальних комунікацій Сабіна Ісмаїлова. Усі відпочивають, купаються, а вони приходять на 9-ту годину і сидять тут напівсонні в приймальній комісії. Дівчата вникають так, як належить. Я їм премію даю, бо дівчата не відпочивають, а сумлінно працюють, – розповів про систему заохочень у виші Анатолій Кузьмінський.

реклама

Коментарі  

 
+7 #10 Борис 17.08.2013 09:06
:lol: Кузе в прошлом месяце в Корсуне праздновали 70-летие, группа студентов ЧНУ там развлекали гостей, и каждый из них получил вот такую же официальную премию ( ув. Анатолий Иванович! и Вам не стыдно?... за счет университета? )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Sigyn 16.08.2013 21:45
Цитую ну да:
[quote name="робимо ставки"][quote name="Настор Іванович"][quote name="цікаво"]як сприймуть цю новину викладачі ЧНУ, які упродовж року не отримували доплат за науковий ступінь і вчене звання, і які теж коптять у Приймальній комісії замість курортів?_Кузьмінський завжди підгодовує всяких підлабузників і стукачів, названих у статті дівчат не знаю,отож нічого поганого про ни не скажу, але щось мені підказує, що цей "почесний" дає путівку в життя новим березам_Яна Громико і Сабіна Ісмаїлова будуть по закінченню ЧНУ аспірантами або ж викладачами в університеті. :-*Потім вони стануть кандидатами пед. і філол. наук. Голодуватимуть, якщо треба, за спасіння найсправедливіш ої і найлюдянішої Партії Регіонів. При першій ліпшій можливості організують Лігу регіональних жінок й не проминуть очолити якийсь із закладів або департаментів при ОДА.
Помрійте! Головна умова виконання мрій стати в.о. - вони повинні зробити свої кружки доступними для всих членів партії :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 ну да 16.08.2013 15:39
Цитую робимо ставки:
Цитую Настор Іванович:
Цитую цікаво:
як сприймуть цю новину викладачі ЧНУ, які упродовж року не отримували доплат за науковий ступінь і вчене звання, і які теж коптять у Приймальній комісії замість курортів?


Кузьмінський завжди підгодовує всяких підлабузників і стукачів, названих у статті дівчат не знаю,отож нічого поганого про ни не скажу, але щось мені підказує, що цей "почесний" дає путівку в життя новим березам.


Яна Громико і Сабіна Ісмаїлова будуть по закінченню ЧНУ аспірантами або ж викладачами в університеті. :-*


Потім вони стануть кандидатами пед. і філол. наук. Голодуватимуть, якщо треба, за спасіння найсправедливіш ої і найлюдянішої Партії Регіонів. При першій ліпшій можливості організують Лігу регіональних жінок й не проминуть очолити якийсь із закладів або департаментів при ОДА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 робимо ставки 16.08.2013 15:20
Цитую Настор Іванович:
Цитую цікаво:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Настор Іванович 16.08.2013 13:56
Цитую цікаво:
як сприймуть цю новину викладачі ЧНУ, які упродовж року не отримували доплат за науковий ступінь і вчене звання, і які теж коптять у Приймальній комісії замість курортів?


Кузьмінський завжди підгодовує всяких підлабузників і стукачів, названих у статті дівчат не знаю,отож нічого поганого про ни не скажу, але щось мені підказує, що цей "почесний" дає путівку в життя новим берзам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Зеленка 16.08.2013 12:52
Цитую цитую Яну Громико:
"Я завжди буду там, де влада... . Треба завжди бути у гарних відносинах із авторитетами

Після закінчення ЧНУ стане депутатом і буде "тушкою", бо треба іти туди, де влада і поф*г на принципи і совість...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 цікаво 16.08.2013 11:52
як сприймуть цю новину викладачі ЧНУ, які упродовж року не отримували доплат за науковий ступінь і вчене звання, і які теж коптять у Приймальній комісії замість курортів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 цитую Яну Громико 16.08.2013 10:15
з приватної розмови з нею: "Я завжди буду там, де влада, де є люди з широкими можливостями. Треба завжди бути у гарних відносинах із авторитетами, і йти на будь-які жертви заради них". (не слово в слово, але сенс такий) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 незнайка 16.08.2013 09:12
Во время наличия четырех факультетов в сельских школах педколлективы почти полностью были укомплектованы молодыми учителями с высшим образованием Под мудрым керивництвом 37 факультетов обеспечивают работой сотрудников центра занятости А у НАС НЕТ БЕЗРАБОТИЦЫ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 Дід Трохим 16.08.2013 09:11
Жизнєнний опит підказує, шо напівсонні дівчата не можуть сумлінно працювати. Ніде і ні при каких обстоятєльствах . Бо коли тіко шевелиться - то ше не працює.