реклама

реклама

У Шполянській РДА спростовують інформацію, поширену вчора черкаською опозицією, стосовно того, що покажчик географічного центру України спиляли, щоб зашкодити голові політради партії «Батьківщина» Арсенію Яценюку святкувати там День Незалежності.

У коментарі «Прочерку» голова Шполянської РДА Олександр Черевко переконує, що роботи з реконструкції покажчика затіяли ще в 2011 році.


– Про це заздалегідь було повідомлено й одну з політичних партій, яка зверталась до нас з проханням провести акцію в День Незалежності на території географічного центру України, – запевнив Олександр Анатолійович.


За його словами, до середини вересня реконструкцію завершать. На ці роботи з бюджету було спрямовано 1 млн грн.

– При обстеженні було виявлено тріщини на бетонному фундаменті та зварних швах кріплення колони. Для уникнення аварійної ситуації, подальшого пошкодження металевої колони і для проведення ремонтних робіт конструкції виникла потреба демонтувати її. Про це складено відповідні акти, – каже Черевко. – З метою реконструкції цього знаку приведені в належний стан зачищення, обробка, фарбування, зварювальні роботи. Після завершення робіт зі встановлення гранітних блоків, знак буде знову встановлений, закріплений бетонним розчином додаткового укріплення.


Утім, чиновник не заперечує, що опозиції було відмовлено в проведенні заходів біля географічного центру України.

– Вони хотіли на тому місці копати яму під флагшток, але там кабель електромережі, тому це взагалі заборонено. Натомість ми запропонували їм інші місця на Шполянщині, – говорить Олександр Черевко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Тралі-валі 21.08.2013 11:47
А двоє інших будуть ти ірино і ...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 незнайка 21.08.2013 11:40
Чого це один прииде а двое инших?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 ирина 21.08.2013 10:46
как "ОНИ" задрали этими памятниками!!! кругом одни памятники да монументы!!! дома для молодежи стройте,ремонты в больницах,школа х та дет.садах делайте,а не в судах да прокуратурах!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Калина 20.08.2013 21:58
І, як не дивно, тріщину в бетонному покритті помітили якраз перед приїздом опозиціонерів. І оперативно ж працюють! Де б не збиралася опозиція - там зразу ж виникають потреби ремонту! Клоунада та й годі! Видно що у влади з інтелектом проблеми. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 ВАСЯ 20.08.2013 16:31
....................................

Особенно этого "апазиционера" пригласите к нам!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 ахаха 20.08.2013 16:29
Цитую Порада:
я б на місці Яценюка цю акцію у Черкасах на Соборній площі провів. А як Тулуб заборонить - то на Пагорбі слави або в Долині троянд. Щоб зрозумів, що таке соборна і незалежна Україна!

Їдьте, українці з усіх усюд! Черкаси - гостинне місто!


От було б цікаво головам райдержадмініст рацій, як їхній обласний бос буде викручуватися :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
-1 #4 vadim 20.08.2013 16:23
ха.ха. ха..! а ви зробіть заявку на проведення даного заходу прямо в місті і побачимо що вони заспівають....Але господиня як жде гостей то готується загодя..
а тут тишина і спокій ніяких повідомлень . об'яв..рухів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Порада 20.08.2013 16:01
я б на місці Яценюка цю акцію у Черкасах на Соборній площі провів. А як Тулуб заборонить - то на Пагорбі слави або в Долині троянд. Щоб зрозумів, що таке соборна і незалежна Україна!

Їдьте, українці з усіх усюд! Черкаси - гостинне місто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Антиквариат 20.08.2013 15:46
С***нок врешь...