реклама Делікат

Депутата Черкаської міської ради Олексія Арсенюка обурює відсутність «зебр» на пішохідних переходах перед школами міста.


– Проїжджаючи містом напередодні Дня знань, я був вражений, не побачивши перед жодною школою, біля якої довелось проїхати, оновленого та помітного для автомобілістів пішохідного переходу, – цитує слова Олексія Арсенюка Черкаський прес-клуб реформ. – Ми завжди помпезно відзначаємо день, коли наші діти йдуть до школи. Цього дня на шкільні урочистості приходить влада і депутати, щиро вітають і щось обіцяють… Проте ми забули про найважливіше: потурбуватись про дитячу безпеку і зробити для цього просто елементарні речі.

За словами пана Арсенюка, доводиться знову повертатись до питання безгосподарності в місті, коли навіть ті кошти, які платяться до бюджету, не здатні нормально використати.

– На території мого округу знаходиться школа №10, територію якої толком не огороджено, і там випасають кіз та вигулюють собак! Сподіваюся, із приходом у департамент освіти представника депутатського корпусу ситуація зміниться, – очевидно, натякає Олексій Арсенюк на призначення начальником управління сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики МВК його колеги по партії Ольги Сисоєвої. – Інтереси освіти буде кому безпосередньо відстоювати на сесіях міської ради. А поки що я збираюся особисто прискіпливо вивчити звіт фінансової комісії, що перевіряла департамент освіти, і винести питання оцінки діяльності цього підрозділу на сесію міської ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #20 Остап 06.09.2013 08:58
Пане Арсенюк !!! запросіть Сисоєву і всіх працевлаштовани х в міськраді дупутатів з Білоусовим і поставте там паркани і намалюйте зебру. Вам ніхто не заважає. Ви влада. Одарича вже давно нема і звертати все на нього вже не треба і не модно. Працюйте.... не тільки на себе ...... Всі депутати вже при посадах... Бо скоро 2015 рік і люди пригадають скільки ви зробили доріг, тротуарів, дитячих і спортивних майданчиків, чи була гаряча вода, чи працюють ліфти і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 федор принципиальный 05.09.2013 19:51
Ни одного положительного комментария арсенюку,вот таких черкащан выбираем в депутаты,а что оно сделало для города,хватанул о для себя прбрежье Днепра,сейчас ему еще три гектара подарят,чтобы их освоить,подними т цены на водку и беляши да и дорогу протянул к себе засчет бюджета гнорода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Loki 05.09.2013 16:53
))) Слова "коза" как и "за пучок травы" не являются ругательными))) ). Но именно эти капли и наполнили новую бутылку виски))). А на первом фото они похожи. Значит таки встретились и даже пучок травы уже консумируется)) ).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Грубiянка 05.09.2013 16:01
Нашо сисоеву напрягать роботою?вона не для роботи там!вона-НАЧАЛЬНИК!Та ше й козами займаться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Нестор Іванович 05.09.2013 15:48
Цитую народ:
Цікаво також дізнатися результати перевірки департаменту освіти прокуратурою, яка розпочалася 30 серпня.


Не чіпайте Топчій, скіль змогла, стільки і потягла, самі ж і носили. Може ви думаєте, що в прокуратурі люди жити не хочуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Анекдот 05.09.2013 15:30
- Абрам, а правда шо ты в доме козу держишь ?
- Да, а шо ?
- Не воняет ?
- Уже привыкла ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Loki 05.09.2013 15:26
Правильно. Пусть есчо и эту молодою ... пригласит на территорию 10 школы. По родственному травку пощипают, а заодно и опытом поделятся. Она его кое чему ........ научит, а он ей поплачется как ему старому, с семерымы козлятами от встреч с избирательницам и и обложенного сейчас в бочке волками позорными, жить тяжело))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 знайка 05.09.2013 15:02
Цитую Знайка:
І бажано після вивчення звіту фінансової комісії, вивчити питання відповідальност і за свою діяльність в цьому процесі відповідних посадових осіб, які тільки й думали про своє і Ко збагачення, а не про реальне покращення дільності підпорядкованої сфери.

Топчій, виходь з цього сайту, а то тільки погані коментарі тут залишаєшь. :lol: Нема чого тут сидіти, іди працюй. Не забудь тільки отруту спустити в чашку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Лещинский 05.09.2013 14:46
Дивлюсь що депутати, що управлінці одні оболтуси і ледарі, тільки навчились давати тупі вказівки і більше нічого, цей Арсенюк взагалі закінчив два класи церковно-приходської конно-спортивної школи і починає писати таке, що на голову не налізе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Серафима 05.09.2013 14:37
Арсенюк, ти ж регіонал, а регіонали зараз при владі в Черкасах і області. Наумчук регіонал - відповідає за ЖКГ, Отрешко регіонал - відповідає за транспортну інфраструктуру. Саме ви поставили на посаду директора ЧЕЛУАШ 23 літнього аболтуса, який нічого за цей час не зробив з дорогами.
Ти що, Арсенюк, забув, що ти не в опозиції, а у владі!!!!! Зніми окуляри і подивися на свій партійний квиток!