реклама Делікат

реклама

Здивування викликало в команді колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який 3 вересня розглядав його скаргу на ухвалу Соснівського районного суду Черкас.


Про це в ексклюзивному інтерв’ю інформаційному агентству «Прочерк» повідомив колишній керуючий справами міськвиконкому, а нині – юрист із команди Сергія Одарича Микола Кудрявцев.

– Воно тривало всього кілька хвилин, тому коли суд пішов у дорадчу кімнату, навіть не вислухавши сторін, це всіх здивувало. Втім, я особисто не був присутній на суді, – сказав Микола Кудрявцев.

Даючи ж оцінку судовому рішення, юрист радить насамперед згадати послідовність судових подій.

– Після того, як міськрада ухвалила рішення про відставку Сергія Одарича з посади міського голови, він подав у Соснівський районний суд позов про визнання незаконним і скасування цього рішення. Тоді ж Одарич подавав у той самий суд скаргу на незаконні дії територіальної виборчої комісії щодо визнання депутатських повноважень Арсенюка (нагадаємо, голос Олексія Арсенюка, який щойно був визнаний депутатом міськради, під час голосування про відставку Одарича став вирішальним, – ред.). Але Соснівський райсуд відмовився розглядати цю скаргу разом з основною справою. У позові про скасування рішення міськради він також відмовив. Сергій Одарич подав скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду, яка і розглядалася 3 вересня. Київський суд, відмовивши Сергію Одаричу в його позові про незаконність відставки, водночас зобов’язав Соснівський райсуд розглянути скаргу щодо дій ТВК. Таким чином, спочатку буде прийнято рішення з цього питання, а потім якийсь суд (зараз важко говорити, який саме – можливо, це буде і апеляційна, і касаційна інстанція) із урахуванням цього висновку розгляне позов Сергія Одарича про скасування рішення міськради щодо його відставки.

На думку Миколи Кудрявцева, ці питання розглядатимуться не мешне, ніж місяців зо два.

реклама

Коментарі  

 
-2 #16 666 06.09.2013 08:10
Цитую Черкащанка:
Цитую Справченко:
С таким юристом как Кудрявцев всё будет проиграно. Курам на смех.

А еще куча таких сидит в горисполкоме.

Черкащанка!!! коли ти працювала в МВК то з тебе також був ніякий спеціаліст... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Володимир 05.09.2013 22:15
Цитую Зина:

А хто ж очолює ТВК??????????????????????????
Зіна, не повірите, голова Черкаської міської ТВК - Микола Бунякін. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Гонта 05.09.2013 21:41
Додам. Якщо рішення ТВК не було про позбавлення Одарича повноважень на підставі рішення міськради, то Одарич весь цей час прогулював без поважних причин. А якщо його відсторонили силовим методом, то це кримінал - перешкоджання діян органам влади. А тоді де МВС, прокуратура? Що сплошний синдикат спільно з судами? Залишилось просити США про нанесення точечних ударів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Зина 05.09.2013 19:19
Цитую Гонта:
Апеляційні суди саме так в Україні і діють. Нічого дивного. Дивно інше. Поведінка адвокатів. Маючи на руках рішення суду ви зобов'язані звернутись до ТВК, яке зобов'язане визнати рішення міськради незаконним і поновити його в повноваженнях. Лише ТВК приймає остаточне рішення про результати виборів, позбавлення депутатства або мерства, а також про поновлення повноважень. Вивчіть законотворчі документи ЦВК. І судитись потрібно з ТВК, а не з міськрадою.



А хто ж очолює ТВК??????????????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Черкащанка 05.09.2013 17:05
Цитую Справченко:
С таким юристом как Кудрявцев всё будет проиграно. Курам на смех.

А еще куча таких сидит в горисполкоме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Інтернет 05.09.2013 16:06
Суд зробив цікавий фінт вухами.
Тепер все сходиться на питанні депутатства Арсенюка. Значить, щоб команді "Ух", яка прийшла до влади, треба збирати гроші і йти в Соснівський суд, мовляв ось вам за рішення, потім зановити чемодани в апеляцію.
А поки зясовуватимуть питання по Арсенюку, в Києві переграють усе. Білоусов регіоналів не влаштовує. Вибори для Жуковської він не зробить, тому треба той, хто зробить. І тут не питання в Жуковській, а питання в виборах 2015 року.
Регіонам потрібен буде технолог Одарич.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Справченко 05.09.2013 15:39
С таким юристом как Кудрявцев всё будет проиграно. Курам на смех.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Д... Рома 05.09.2013 15:25
Я думаю хватило б і дві хвилини, щоб закрити засідання
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 Тамагавк 05.09.2013 15:16
Одарича с его командой грамотно втягивают в дальнейшие судебные процессы, исход которых для него предрешен, а бывшему меру останется только судиться по второму-пятому-десятому кругу... Хотя мне лично, как и большинству черкащан от этого ни холодно, ни жарко. Просто его оппоненты действуют его же методами, хотя он сам это врядли теперь помнит. Что делать, коротка память державных мужей. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Юлія 05.09.2013 15:02
Без усіляких юридичних тонкощів.
Справу Одарича знову повернули в Черкаси. Арсенюк стає розмінною монетою у грі.
Виграє Одарич справу по Арсенюку, знову піде в суд і говоритиме про поновлення. Але тоді правда на боці Одарича, бо якщо відмінусувати голос бочкіста, то вийде 39, а 39 - це аж ніяк не 2\3.