реклама Делікат

реклама

Після свого призначення директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова щодня намагається відвідати 3-4 заклади освіти. Про це вона повідомила в коментарі «Прочерку».

Марина Леонідівна відвідує не лише школи, а й садочки та позашкільні заклади, серед яких художні, музичні й спортивні школи.

– Одна справа – познайомитися з директором, а зовсім інша – побачити приміщення, де працюють учні, – аргументує свої візити в заклади освіти Бакланова.

Також вона зазначає, що поважає колектив, в який прийшла працювати.

– Я – людина демократично-толерантна, завжди намагаюся шукати взаєморозуміння. Тут працюють фахівці, які мають досвід роботи. Безумовно, в мене є нові ідеї, плани. Ми все це обговорюємо. Одним словом, співпрацюємо. Головна моя мета, щоб від цього ні в якому разі не постраждав навчально-виховний процес, – підкреслює Марина Леонідівна.

Нагадаємо, Марина Бакланова очолила департамент освіти та гуманітарної політики 20 серпня. Раніше вона працювала заступником директора з виховної роботи та міжнародних зв’язків Черкаського державного бізнес-коледжу.

реклама

Коментарі  

 
+1 #18 Ирина 19.09.2013 21:39
Что косается учебников по английскому, которые на выбор родителей предлагают учителя - это учебники которые имеют рекомендацию Мин Образования и есть в списке учебных пособий, которые утверждены соотвествующим приказом МОН Украины. По таким учебникам учятсявсе школи в Черкассах и не только, где есть углублённое изучение языка. Именно эти учебники являються очень хорошей подготовкой к ЗНО по английскому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 марианна 12.09.2013 20:40
Цитую Mazarini:
І правильно робить,там треба наводити шмон.
.........люди,побійтсь Бога!!!!

Шмон наводят на день проверки. А в каждом монастыре -свой устав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 марианна 12.09.2013 20:40
Цитую observator:
Цитую марианна:
Молодец баба! ходит по школам-отъедается на дурняк! Везде выставят столы с провизией да еще с собой навалят в сумку! Знаем-с...проходили "эти курсы"...присматривает что где плохо лежит ....чтобы доложить на верх-какое заведение оставить пока, а какое закрыть за ненадобностью и бесполезностью для керивныцтва.

Я не сторонник Баклановой, но всё же д*рам - помолчать бы...

Видно, что вы не работали ни в школе , ни в техникуме....и не знаете тамошних "технологий" обихаживания каждого проверяющего, не важно по какому профилю проверка)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Ляпкало 12.09.2013 10:11
Пані, Леся, не знаю як в других школах, а в нашій №33 школі, по-перше, на підручник англійської мови член "батьківського" комітету збирає по 220 гривнів, а не по 189 грн. як Ви кажети; по-друге, учителями перших класів, було заявлено було сказано про обовязкове придбання цих підручників; по-третє ціну підручника "диктують" так звані члени батьківського комітету, які самі себе вибрали в цей комітет; по-четверте, не вчитель, а ні такі звані "члени" батьківського комітету повинні диктувати, які краще використовувати в навчані підручники, а для цього в нас є Міністерство освіти та науки України, ; по пяте, якщо в учителя або батьків є які то зауваження до підручників які пропонує МОН, то треба звертатись безпосередньо до них...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Жека 11.09.2013 22:19
Кто же теперь будет участвовать во всех тендерах на поставку компьютерной техники и услуг в сфере ИТ департаменту образования Черкасс? Предприятие "Интеграл-Техноимпекс" будет иметь к этому отношение?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Леся 11.09.2013 17:54
Цитую observator:
О том и речь, что некоторые школы НАВЯЗЫВАЮТ не предусмотренные программой и не оплаченные МОН учебники по несусветной цене. И не потому что учебник классный такой, а потому что кое-кто в верхах - имеет половину суммы с каждого проданного экземпляра.

Про підручник іноземної мови(розказав вчитель англійської). Вартість комплекту підручника(підр учник, зошит, 2 диска) 180 грн. Цей підручник розрахований на 2 РОКИ.
Батьків ставлять перед вибором а не "нав'язують". Якщо ж Вам, як Ви кажете "нав'язують" то Ви як доросла людина повинні знати, що робити. По крайній мірі написати школу і ім'я вчителя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 observator 11.09.2013 07:54
Цитую Леся:
Цитую Ачуметь...:
Толку з того, що вона щодня відвідує школи, якщо в них побори як були так і є до цього часу.В школах міста почали збирати гроші в сумі 250 гривень на придбання підручника із іноземних мов

Що Ви розумієте під словом "побори"? Відбуваються батьківські збори на яких вчитель іноземної пропонує використання того чи іншого посібника аргументуючи доцільність одного чи іншого (і так з багатьох предметів). А далі батьки вирішують голосуючи. При цьому ніякий вчитель, директор, начальник департаменту не змушують купувати ці підручники - це вирішують батьківські збори. Школи 100 % забезпеченні підручниками від МОН.

О том и речь, что некоторые школы НАВЯЗЫВАЮТ не предусмотренные программой и не оплаченные МОН учебники по несусветной цене. И не потому что учебник классный такой, а потому что кое-кто в верхах - имеет половину суммы с каждого проданного экземпляра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 observator 11.09.2013 07:48
Цитую Форевер:
Пусть еще паралельно проверит насколько руководители школ и садиков умеют и знают КАК пользоваться компьютером. Ох удивительная статистика будет))))

А может, хай детьми в детсадах занимаются? Али главное в садике - это сайт в интернете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 observator 11.09.2013 07:46
Цитую марианна:
Молодец баба! ходит по школам-отъедается на дурняк! Везде выставят столы с провизией да еще с собой навалят в сумку! Знаем-с...проходили "эти курсы"...присматривает что где плохо лежит ....чтобы доложить на верх-какое заведение оставить пока, а какое закрыть за ненадобностью и бесполезностью для керивныцтва.

Я не сторонник Баклановой, но всё же д*рам - помолчать бы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 моня цукерман 10.09.2013 17:44
Цитую Моня Ліберман:
А що це дурко може ще робити, окрім "ходити по закладах" :P . До речі, не мішало і "бігати". Для фігури :P :lol: :D

Предыдущей тоже не мешало бы бегать. Тоже не была эталоном красоты, хотя ей видно некогда было, она бегала на других дистанциях и по другим "видам спорта".