реклама Делікат

реклама

До 70-ої річниці визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників у місті треба переназвати деякі вулиці, провулки, парки та сквери. З таким проханням на сьогоднішньому засіданні сесії Черкаської міської ради виступив голова фракції Партії регіонів у міськраді Ігор Мельников.

Він попросив депутатів звернутися до топонімічної комісії, щоб та допомогла знайти об’єкти, які можна було б назвати іменами героїв.

– Це було б правильно з нашого боку, незважаючи на політичні кольори. Тим більше, що це важливо і для нашого міста, і для нащадків. Багато років наші ветерани були призабуті, тому прошу розглянути мою пропозицію, – звернувся до колег Ігор Петрович.

Пропозицію Мельникова звернутися до топонімічної комісії підтримало 46 депутатів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #16 иван 13.09.2013 14:22
#12 Типатопограф 13.09.2013 11:22
Иван-7, ты забыл Площадь Торпеды, Стрелочный узвиз, Братковский сквер... Да много чего еще.

так даже иерусалиме в топонимической комиссии города по положению принято называть объекты уличной инфраструктуры именами только погибших "героев"
Хотя тогда и бульвар Мели при нынешней донецкой оккупации в городе если появится уже никто не удивится
При немцах в 1941 -м была же в Черкассах Гитлерштрассе насколько я помню
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 ВАСЯ 13.09.2013 12:36
Цитую Миколай:
е-е-е!!!!!!А як же вулиця імені Степана Бендери????

Слава штепану бандере!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Миколай 13.09.2013 12:22
е-е-е!!!!!!А як же вулиця імені Степана Бендери????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 незнайка 13.09.2013 11:58
Не ДАРОМ помнит вся про день осенний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Типатопограф 13.09.2013 11:22
Иван-7, ты забыл Площадь Торпеды, Стрелочный узвиз, Братковский сквер... Да много чего еще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Черкасець 13.09.2013 10:19
Цитую Оксана Колісник:
Леніна можна нарешті переназвати, щось про чекістів, здається ще на наших вулицях є...

Не на часі такі перетворення при в.о. мера комуністові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Черкасець 13.09.2013 10:16
Цитую иван:
Как пример можно было бы назвать улицы следующими именами:
-Норика
/////
-громовской бригады


В список могу гармонично влиться ряд действующих депутатов местных советов разных уровней. Их именами можно не только улицы, но и социальные объекты называть. Например, рынки или общественные туалеты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 ирина 13.09.2013 10:02
ото быть может и надо,только не "на часі"...есть более глобальные вопросы...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Фугас 13.09.2013 09:46
Петрович, ну вот только ты еще в это г..но не влазил. Случилось, поздравляю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 иван 13.09.2013 08:32
Как пример можно было бы назвать улицы следующими именами:
-Норика
-Кравы
-Кигима
-Колеся
-Нудника
-Грицая
-Пумпурума
-Дахника
-Чарлика
-громовской бригады