реклама Делікат

реклама

 Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Марина Бакланова пояснила в коментарі «Газеті по-українськи», як діяти батькам, у яких у школах вимагають гроші.


– Якщо батьки не хочуть здавати гроші, повинні сказати на батьківських зборах: «Шановні батьки, я підтримую вашу ініціативу покращення навчального закладу, але нинішній матеріальний стан не дозволяє це робити. Я категорично відмовляюся, і прошу надалі з цим питанням мене не турбувати». Батьки, на яких тиснуть, одразу мають звернутися до директора. Якщо той не може розібратися, йти до департаменту. Назвати, хто тисне. Анонімність батькам гарантуємо, – запевняє Марина Леонідівна. – Анонімні листи до уваги я не братиму і стану на захист педагогічної громади.

За її словами, департамент має в планах створити при навчальних закладах громадські організації, що контролювали б розподіл грошей, добровільно наданих батьками.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 обізнаний 19.09.2013 00:27
Такие как ты "yazon din alt" не стукачи и не любящие писать доносы, видимо эти доносы делают непосредственно в уши тем, на кого жалуются. А те уже в свою очередь создают очень "правильные условия" для согласия непокорных родителей сдать необходимую сумму денег. Ну прям секрет открыли, что в школах как сдавали, так и сдают деньги. Папэрэдница все это поставила на хороший поток. Это ведь не только пакращення в школах, но и хорошая прибавка к зарплате таких как она. А Вы сдавайте, улучшайте условия их жизни и продолжайте верить в бесплатное образование, которое гарантирует Конституция.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 yazon din alt 18.09.2013 16:40
Цитую Фугас:
Из инфы родителя. 17-я школа, 11 класс. Отжимают по 3,5 тыс. грн. Занимайтесь.

Юстас - Алексу. Источник сообщает... Старые кадры стукачей? Ты пойди на приём к Баклановой, назови своё имя, напиши заявление. В школу его передавать не будут - но будет официальное основание для проверки. А эти гадости совковые - заткни себе куда поглубже. Как попривыкали гадить из-за угла при коммиках - так и до сих пор остановиться не могут! Если родительское собрание решило праздновать выпуск в кабаке - личное дело каждого, идти в то.т кабак или не идти, сдавать деньги или не сдавать. ШКОЛА тут - ПРИ ЧЁМ?! Нет, на собрании оно в рот де**ма набрало, а потом доносы строчит...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 знайка 18.09.2013 15:04
Цитую Улляна:
Цитую павло:
Пані Марина, будьте дуже уважні до свого оточення в департаменті. Папєрєдница щось занадто активно займається збіром інформації щодо ваших підходів в роботі і не останню роль в цьому відіграють ті "занадто віддані тепер" робітники, якими вона оточила себе свого часу. Може в неї зараз роботи замало та багато вільного часу?

Папєрєдніца, за якою в"язниця плаче, займається своєю старою методикою: збирає проти неугодних людей інформацію, щоб потім боротися з ними скаргами через колектив, правоохоронні органи та суди. Папєредніце активно допомагають заступники директора департаменту освіти Степко, Тетьора та інші, юристи департаменту освіти Хотіна та Яровенко, бухгалтер департаменту Покалюк та інші особи. Можливо, вже і проекти скарг на Бакланову є. Залишилось тільки їх підписати.

ну правильно, она ведь их прикормила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Улляна 17.09.2013 21:28
Цитую павло:
Пані Марина, будьте дуже уважні до свого оточення в департаменті. Папєрєдница щось занадто активно займається збіром інформації щодо ваших підходів в роботі і не останню роль в цьому відіграють ті "занадто віддані тепер" робітники, якими вона оточила себе свого часу. Може в неї зараз роботи замало та багато вільного часу?

Папєрєдніца, за якою в"язниця плаче, займається своєю старою методикою: збирає проти неугодних людей інформацію, щоб потім боротися з ними скаргами через колектив, правоохоронні органи та суди. Папєредніце активно допомагають заступники директора департаменту освіти Степко, Тетьора та інші, юристи департаменту освіти Хотіна та Яровенко, бухгалтер департаменту Покалюк та інші особи. Можливо, вже і проекти скарг на Бакланову є. Залишилось тільки їх підписати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Тетяна 17.09.2013 17:47
Цитую павло:
Пані Марина, будьте дуже уважні до свого оточення в департаменті. Папєрєдница щось занадто активно займається збіром інформації щодо ваших підходів в роботі і не останню роль в цьому відіграють ті "занадто віддані тепер" робітники, якими вона оточила себе свого часу. Може в неї зараз роботи замало та багато вільного часу?

Ой "занадто відданим" мабуть це не сподобалось. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Фугас 17.09.2013 16:59
Из инфы родителя. 17-я школа, 11 класс. Отжимают по 3,5 тыс. грн. Занимайтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 павло 17.09.2013 16:27
Пані Марина, будьте дуже уважні до свого оточення в департаменті. Папєрєдница щось занадто активно займається збіром інформації щодо ваших підходів в роботі і не останню роль в цьому відіграють ті "занадто віддані тепер" робітники, якими вона оточила себе свого часу. Може в неї зараз роботи замало та багато вільного часу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Улас 17.09.2013 08:54
...Створити при школах громадські організації... не інакше як із П*Р**нів щоб слідкували чи на проходять повз геройський карман гроші батьків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Е.М. 17.09.2013 02:26
Ой, бідні ж ті діти, чиї батьки саме так і будуть чинити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Досвідчений 16.09.2013 22:22
Головна освітянка - Табачник......